Na finalne rozstrzygnięcia warszawskich eliminacji do Games Clash Masters 2019 poczekać będziemy musieli do jutra, natomiast dziś lista kandydatów do końcowego triumfu zmaleje do minimum. W sobotę czekają nas bowiem dwa półfinały, w których udział wezmą formacje z szerokiej krajowej czołówki.

Początek dzisiejszych zmagań zaplanowano już na 11:00, co bez wątpienia jest dobrą wiadomością dla wszystkich drużyn zainteresowanych występem w pierwszych otwartych kwalifikacjach do europejskiego Minora, które wystartują sześć godzin później. Wracając już jednak do Meet Pointu, najpierw na serwerze pojawią się reprezentanci Izako Boars oraz Actiny PACT. Wczoraj znacznie lepiej zaprezentowały się nam Dziki, które po wyraźnych triumfach nad Warriors Teamem i Codewise Unicorns pewnie wygrały swoją grupę. Dawid "lunAtic" Cieślak i spółka z kolei uznali wyższość x-kom teamu, jednak w decydującym o awansie do play-offów pojedynku rozgromili Team Brute.

Wspomniani przed momentem gracze spod znaku iksa wystąpią w drugim półfinale, którego bez wątpienia będą faworytami. Paweł "innocent" Mocek wraz z kolegami w ostatnich tygodniach prezentują naprawdę wyśmienitą dyspozycję, czego nie można powiedzieć o zawodnikach Codewise Unicorns. Jednorożce od dłuższego czasu targane są problemami kadrowymi i choć wczoraj dwukrotnie ograły AVEZ Esport, to trudno się spodziewać, by były w stanie zaskoczyć x-kom.

Tak wygląda harmonogram sobotnich gier:

25 maja

Półfinał

11:00 Izako Boars vs Actina PACT
BO3
14:30 x-kom team vs Codewise Unicorns
BO3

Polskojęzyczną transmisję z warszawskiej imprezy znaleźć można na oficjalnym kanale Games Clash TV na Twitchu. Przypomnijmy, iż awans na Games Clash Masters 2019 wywalczy sobie tylko najlepszy zespół. Szczegółowe informacje na temat odbywającego się na PGE Narodowym Meet Pointu możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej.