STS
fot. ESL/Damian Gątkiewicz

Sonic piątym zawodnikiem Teamu Envy?

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje, że Josh „jdm64” Marzano wkrótce pożegna się ze składem Teamu Envy. Jak donoszą bowiem dziennikarze amerykańskiego serwisu Dust2.us, drużyna już znalazła jego następcę.

Zawodnikiem, który miałby zająć miejsce 29-letniego Marzano, jest Aran „Sonic” Groesbeek. Sonic reprezentuje aktualnie barwy południowoafrykańskiej organizacji ATK, która w kwietniu zakontraktowała piątkę występującą uprzednio pod banderą Denial Esports. Wcześniej Groesbeek przez ponad trzy lata był członkiem Bravado Gaming, z którym pod koniec 2018 roku zajął drugie miejsce podczas DreamHack Open Winter 2018, ulegając w finale ENCE. W styczniu tego roku Sonic i spółka walczyli także o awans na Intel Extreme Masters Katowice 2019, lecz zajęli dopiero 5-6. miejsce w ramach amerykańskiego Minora.

W swojej dotychczasowej karierze 20-latek jeszcze nie próbował swoich sił w żadnej międzynarodowej formacji. Transfer gracza rodem z Republiki Południowej Afryki do Envy wydaje się być już niemalże przesądzony, gdyż jego nick widnieje w składzie zespołu na otwarte kwalifikacje do Intel Extreme Masters Chicago, a brakuje w nim właśnie jdm-a. Przypomnijmy, że były reprezentant m.in. Teamu Liquid i Counter Logic Gaming współpracuje z obecnym pracodawcą od września 2018 roku.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu Envy będzie prezentować się następująco:

  • Noah „Nifty” Francis
  • Jacob „FugLy” Medina
  • Sam „s0m” Oh
  • Bradley „ANDROID” Fodor
  • Aran „Sonic” Groesbeek
  • Zachary „Eley” Stauffer – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MIBR wystąpi na lanowych finałach ECS Season 7, Liquid bez awansu

Dobiegły końca zmagania w ramach fazy zasadniczej 7. sezonu Esports Championship Series, wobec czego znamy już wszystkich uczestników lanowych finałów...