STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

ZywOo wybrany MVP cs_summit 4

Team Vitality po raz trzeci w swojej nieco ponad półrocznej historii sięgnął po lanowy triumf. Minionej nocy gracze znad Sekwany niespodziewanie pokonali Team Liquid w wielkim finale cs_summit 4, zaś głównym autorem tego sukcesu był bez wątpienia Mathieu „ZywOo” Herbaut. W uznaniu swoich zasług został on więc nagrodzony przez serwis HLTV tytułem MVP całej imprezy. […]

Team Vitality po raz trzeci w swojej nieco ponad półrocznej historii sięgnął po lanowy triumf. Minionej nocy gracze znad Sekwany niespodziewanie pokonali Team Liquid w wielkim finale cs_summit 4, zaś głównym autorem tego sukcesu był bez wątpienia Mathieu „ZywOo” Herbaut. W uznaniu swoich zasług został on więc nagrodzony przez serwis HLTV tytułem MVP całej imprezy.

Zaledwie 18-letni zawodnik od dawna wyróżnia się na tle swoich kolegów, wielokrotnie prowadząc ich do kolejnych zwycięstw czy sukcesów. Nie inaczej było w Los Angeles, gdzie Herbaut tylko raz – podczas pierwszej mapy starcia z ENCE – osiągnął rating poniżej 1,00. W pozostałych przypadkach górował nad resztą stawki i ostatecznie zakończył turniej z najlepszym wynikiem, przy okazji wygrywając również w kilku innych indywidualnych statystykach. Najwięcej fragów? Największe zadane obrażenia? Najwięcej fragów z AWP? Najwięcej fragów otwierających rundę? To wszystko ZywOo, trudno było więc oczekiwać, by pamiątkowy medal dla najbardziej wartościowego gracza trafiła w ręce kogokolwiek innego.

Co ciekawe, dla Francuza jest to pierwsze tego typu indywidualne wyróżnienie. Co prawda wcześniej jego ekipa mogła świętować triumfy podczas DreamHack Open Atlanta 2018 oraz Charleroi Esports 2019, ale wówczas HLTV nie przyznawało swoich nagród.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trofeum dla Vitality! Francuzi lepsi od Liquid w finale cs_summit 4

Udziału w cs_summit 4 nie brało Astralis, czyli największe nemezis Teamu Liquid. Wydawało się więc, że przed zawodnikami ze Stanów Zjednoczonych otwar...