rallen
fot. ESL

hades zastąpi rallena podczas trzecich otwartych kwalifikacji do Minora

Druga najwyżej notowana polska formacja, Aristrocracy, wciąż nie wywalczyła przepustki do zamkniętych kwalifikacji do Minora przed StarLadder Major Berlin 2019. Byli reprezentanci devils.one mają jeszcze dwie szanse, by dokonać tego wyczynu. Pierwszą z nich są trzecie otwarte kwalifikacje, które startują dzisiaj o godzinie 17. O pozytywne zakończenie zmagań może być o tyle trudniej, że Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka zagrają bez jednego ze swoich zawodników.

W dzisiejszych oraz ewentualnie jutrzejszych potyczkach, z powodu wesela swojej siostry, udziału nie będzie mógł wziąć Karol „rallen” Rodowicz. Teoretycznie Rodowicz mógłby dzisiaj wspomagać swoich kolegów, gdyż wesele odbędzie się dopiero jutro, lecz ekipa optowała za rozgrywaniem całych eliminacji w jednym składzie. Początkowo tymczasowym zmiennikiem rallena miał być opiekun drużyny Mariusz „Loord” Cybulski, ale ostateczny wybór padł na kolegę Pawła „dychy” Dychy z czasów wspólnej gry w Invizy Esport, Olka „hadesa” Miskiewicza. 19-latek próbował już swoich sił w otwartych kwalifikacjach wraz z Polbitem Pogonią Szczecin. Pod tą banderą hades wystąpił również na swarzędzkich eliminacjach do Good Game League 2019, gdzie jego zespół zajął ostatnie miejsce w swojej grupie.

W tej sytuacji skład Aristocracy na trzecie otwarte kwalifikacje wygląda następująco:

  • Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Paweł „dycha” Dycha
  • Olek „hades” Miskiewicz – zmiennik
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener

Dzisiejsze rozgrywki śledzić będzie można za pomocą naszej relacji LIVE, w której znajdziecie wszystkie informacje na temat poczynań nadwiślańskich piątek, w tym rzecz jasna Aristocracy. Zapraszamy!

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niewiadoma goni niewiadomą, czyli o sytuacji w tabeli ESL MP słów kilka

Trwający sezon ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive jest wyjątkowy z kilku różnych powodów. Do najbardziej prestiżowych krajowych...