Ultraliga
fot. Ultraliga

Najlepsi w Polsce wracają do gry. Poznaliśmy datę startu drugiego sezonu Ultraligi

Na tę informację sympatycy polskiej sceny League of Legends na pewno czekali z utęsknieniem. Organizatorzy Ultraligi ogłosili datę startu długo wyczekiwanego drugiego sezonu. Już za niespełna dwa tygodnie, dokładnie 18 czerwca najlepsze formacje znad Wisły ponownie staną naprzeciw siebie w walce o mistrzowski tytuł.

W drugim sezonie rozgrywek ponownie zobaczymy takie zespoły jak Illuminar Gaming, devils.one czy chociażby obrońców tytułu mistrzowskiego z Rogue Esports Club. Jednak nie zabraknie także powiewu świeżości, bo do Ultraligi przybyły dwa nowe zespoły, AVEZ Esports, które przejęło miejsce po Indictive Esports, które z kolei ze względu na problemy finansowe utraciło swoje miejsce w lidze. Drugą nowością będzie POLBIT Pogoń Szczecin, czyli formacja, która zdecydowała się zakontraktować zespół, w skład którego wchodzą m.in. Damian „Wysek” Adamczyk oraz Patryk „Snoower” Grąbka.

To jednak nie wszystko, bo spore zmiany dotknęły także pozostałych uczestników. Niemalże każda z drużyn, jakie zobaczymy w drugim sezonie, dokonała mniejszych lub większych zmian osobowych. W szczególności dotyczy to PRIDE, Actina PACT czy chociażby iHG, które pozyskało dwóch nowych graczy. To wszystko sprawia, że przed startem rozgrywek możemy być pewni, że czeka nas nie mała zmiana w dotychczasowym układzie sił.

Na ten moment data startu to jedyna informacja ujawniona przez organizatorów. Więcej szczegółów zapewne poznamy w przeciągu najbliższego tygodnia. Wszystkie rozgrywki w ramach drugiego sezonu oglądać będzie można na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch oraz YouTube. Wszelkie niezbędne informacje znaleźć będzie można na oficjalnej stronie Ultraligi.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

58 tygodni i wystarczy – Astralis zepchnięte z pierwszego miejsca rankingu HLTV!

Ten dzień wreszcie nadszedł, chociaż wydawało się, że nie nadejdzie nigdy – na fotelu lidera rankingu HLTV doszło wreszcie do zmiany. Po 58 tygodniach...

>