STS
fot. fb.com/nervarien.lol

Nervarien i Veggie wspólnie skomentują decydujące mecze finałów ESL MP w LoL-a!

Niespełna tydzień temu zakończyło się ostatnie spotkanie internetowej fazy ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Tym samym poznaliśmy ostatniego uczestnika finałów lanowych, które odbędą się w Katowicach już w najbliższy weekend. Dziś z kolei zaprezentowano skład ekspertów oraz komentatorów. Kibiców z pewnością ucieszy fakt, że wśród komentatorów znalazł się Fryderyk „Veggie” Kozioł, […]

Niespełna tydzień temu zakończyło się ostatnie spotkanie internetowej fazy ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2019 w League of Legends. Tym samym poznaliśmy ostatniego uczestnika finałów lanowych, które odbędą się w Katowicach już w najbliższy weekend. Dziś z kolei zaprezentowano skład ekspertów oraz komentatorów.

Kibiców z pewnością ucieszy fakt, że wśród komentatorów znalazł się Fryderyk „Veggie” Kozioł, czyli jeden z najbardziej cenionych ekspertów LoL-a w naszym kraju, a także były już trener Illuminar Gaming. Obok Veggiego zobaczymy Damiana „Nervariena” Ziaję, który także jest nieodzowną częścią polskiej sceny League of Legends. Nervariena poza komentowaniem różnego rodzaju lig czy turniejów można kojarzyć z jego streamów, które od wielu lat śledzą tysiące osób.

>> Kup bilet na finały ESL MP! <<

Jeżeli chodzi o ekspertów, to tutaj także znane twarze. Biurko analityków poprowadzi niezastąpiony Filip „Testree” Mątowski, który wspólnie ze swoimi gośćmi, Łukaszem „Leo” Mirkiem, a także Marcinem „Unknowem” Kubickim, dokładnie przeanalizuje każdy z rozgrywanych pojedynków. Całość dopełni Kinga Kujawska, która poprowadzi scenę, a także przeprowadzi mnóstwo ciekawych wywiadów z zawodnikami.

Finały wiosennej edycji ESL Mistrzostw Polski w League of Legends odbędą się pomiędzy 7 a 9 czerwca w Katowicach. Transmisję ze wszystkich spotkań oglądać będzie można za pośrednictwem kanału ESL.TV w serwisie Twitch oraz YouTube. Więcej szczegółowych informacji o ESL MP w LoL-a znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kolejny blamaż Virtus.pro w ESEA MDL. Polacy bez żadnych szans w meczu z GamerLegion

Czwarta kolejna porażka Virtus.pro w ESEA Mountain Dew League stała się faktem. Polacy byli dziś wyraźnie gorsi od Teamu GamerLegion, co nie jest najl...