fot. materiały prasowe

CORSAIR atakuje z nowymi myszkami dla graczy

CORSAIR, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń peryferyjnych dla graczy oraz części i akcesoriów komputerowych, wprowadził do sprzedaży dwie nowe myszki gamingowe – Nightsword RGB oraz M55 RGB PRO. Nightsword RGB wyróżnia się czujnikiem optycznym o rozdzielczości do 18 000 DPI oraz inteligentnym system regulacji wagi, który monitoruje masę i środek ciężkości myszy w czasie rzeczywistym. M55 RGB PRO to symetryczna konstrukcja dla graczy prawo- i leworęcznych, zoptymalizowana pod kątem różnych opcji uchwytu myszki. Nowe gryzonie poszerzają już i tak bogatą ofertę CORSAIR oraz udostępniają wszystkim graczom rozwiązania, z których na co dzień korzystają profesjonalni esportowcy, jak np. zawodnicy polskiej organizacji AGO Esports.

Nightsword RGB oferuje zaawansowany system kalibracji i kontroli dzięki pierwszemu w swoim rodzaju inteligentnemu systemowi regulacji wagi. Dwa zestawy obciążeń i sześć miejsc do ich mocowania na spodzie myszy umożliwia stosowanie 120 różnych konfiguracji obciążeń i równowagi. Oprogramowanie CORSAIR iCUE analizuje układ obciążeń w czasie rzeczywistym i zgłasza łączną wagę myszy oraz określa dokładnie jej środek ciężkości na podstawie ułożenia obciążeń. Dzięki temu użytkownicy mogą precyzyjniej skalibrować działanie urządzenia oraz jego wyważenie, co znacznie podnosi komfort rozgrywki.

Oprócz nowego, regulowanego układu obciążeń, Nightsword RGB posiada zaawansowany czujnik optyczny PMW3391 o rozdzielczości do 18 000 DPI. Został on opracowany we współpracy z renomowaną firmą PixArt i umożliwia maksymalnie precyzyjną regulację czułości co 1 DPI. Nightsword RGB dodatkowo oferuje dziesięć w pełni programowanych przycisków, którym można przypisywać makra i zmieniać mapowania w iCUE, przełączniki Omron wytrzymujące nominalnie do 50 milionów kliknięć oraz dynamiczne podświetlenie RGB w czterech niezależnych strefach.

M55 RGB PRO, dzięki symetrycznej konstrukcji, nadaje się doskonale dla graczy zarówno prawo-, jak i leworęcznych. Mysz tę można chwytać w dowolny sposób: całą dłonią lub koniuszkami palców, a niewielka, zaledwie 86-gramowa masa umożliwia wielogodzinną grę bez zmęczenia. Premierowy gryzoń CORSAIR został wyposażony w czujnik optyczny PixArt PAW3327 o rozdzielczości 12 400 DPI oraz pięć dostosowywanych ustawień DPI, które można przełączać przyciskiem na obudowie. Funkcjonalność M55 RGB PRO dopełnia zestaw ośmiu programowalnych przycisków, przełączniki Omron o nominalnej wytrzymałości do 50 milionów kliknięć oraz dynamiczne podświetlenie RGB. Jak podkreśla producent, w projektowaniu oraz opiniowaniu premierowego gryzonia kalifornijskiej firmy brali udział także polscy esportowcy z zespołu AGO Esports. M55 RGB PRO ma być nie tylko funkcjonalnym rozwiązaniem dla osób leworęcznych, lecz również myszką dla osób na co dzień rywalizujących w internetowych rozgrywkach.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Steam logo

Nadchodzi nowa wersja klienta Steam. Valve prezentuje pierwsze screeny

Już od pewnego czasu wiadomo, że Valve pracuje nad nową wersją klienta Steam. Ten miałby zyskać nieco nowocześniejszy, a jednocześnie bardziej funkcjo...

>