fot. leagueoflegends.com

Pierwszy gameplay z Teamfight Tactics po polsku!

Jeśli nie możecie doczekać się debiutu Teamfight Tactics na serwerach League of Legends, być może odczuwaną przez Was lukę wypełnią nowe filmy na kanale Jakuba „Lothara” Szygulskiego. Streamer oraz profesjonalny zawodnik Fortnite’a w G2 Esports miał okazję spróbować swoich sił w nowym trybie League of Legends.

Oprócz Lothara na serwerze TFT pojawili się też inne znane osoby w środowisku gamingowym. Wśród nich byli między innymi Sp4zie, były streamer i youtuber League of Legends, Jason „Amaz” Chan, czyli profesjonalny zawodnik Hearthstone’a, oraz Ed „SapMagic” Altorfer – Senior Design Manager ds. gameplayu w Riot Games.

Pierwszy odcinek prezentujący Teamfight Tactics z polskim komentarzem możecie obejrzeć poniżej, zaś drugi znajdziecie na kanale Lothara na YouTube.

Teamfight Tactics pojawi się na głównych serwerach gry wraz z patchem 9.13, który zostanie wprowadzony najprawdopodobniej 26 czerwca. Riot Games ma wobec nowego trybu bardzo konkretne plany, bowiem zamierza zaimplementować do niego również osobną kolejkę rankingową. Ta z kolei pojawi się podczas aktualizacji 9.14, czyli dopiero w lipcu. Więcej informacji na temat najnowszego trybu w LoL-u znajdziecie pod tym adresem. Z tego artykułu również dowiecie się również, na czym w ogóle polega rozgrywka w TFT.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyna Zula opuszcza Izako Boars

Po czternastu miesiącach końca dobiegła współpraca pomiędzy Izako Boars a polskim składem Zula. Tym samym organizacja Piotra "izaka" Skowyrskiego stra...