fot. StarLadder

s1mple wspomaga skład starka w pierwszym meczu LOOT.BET Smack My Beach Cup

Krzysztof „stark” Lewandrowski i Oleksandr „s1mple” Kostyliev w jednej drużynie? Tak, to brzmi niewiarygodnie. Tak, takie połączenie ma dziś miejsce. Gwiazdor Natus Vincere wspomaga bowiem cats z naszym rodakiem w składzie w meczu rozgrywanym w ramach LOOT.BET Smack My Beach Cup.

Przypomnijmy, iż cats to międzynarodowy zespół przywrócony do życia na początku tego miesiąca. Oprócz byłego zawodnika AVEZ Esport współtworzą go także Juho „juho” Lampinen, Nikola „Lobanjica” Mijomanović, Joel „jOELZ” Aalto oraz Shuaib „D0cC” Ahmad. Ekipa ta pomyślnie przebrnęła przez europejskie eliminacje do internetowego turnieju o wdzięcznej nazwie LOOT.BET Smack My Beach Cup, w którym udział wezmą także Virtus.pro, Aristocracy oraz x-kom team. W spotkaniu inaugurującym walkę o końcowy triumf wystąpić nie mógł jednak D0cC, którego zastąpił właśnie s1mple, korzystający z wolnego czasu wynikającego z braku awansu Na’Vi na światowe finały ESL Pro League Season 9.

Anglojęzyczną transmisję z batalii między forZe a cats znaleźć można tutaj. Pojedynek śledzić można także z perspektywy s1mple’a, którego stream znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
nRated

nRated wraca na scenę LoL-a! Niemiec będzie trenerem... Rogue Esports Club!

Po kilku latach nieobecności na profesjonalnej scenie League of Legends wielki powrót ogłosił Christoph "nRated" Seitz. Były gracz takich drużyn jak F...