STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

bodyy oficjalnie opuszcza G2

Ponad trzymiesięczny pobyt Alexandre’a „bodyy’ego” Pianaro na ławce rezerwowych G2 Esports dobiegł końca. Organizacja Carlosa „ocelote’a” Rodrígueza poinformowała bowiem, że kontrakt 22-latka wygasł i został on wolnym agentem.

bodyy współpracował z G2 od kwietnia 2016 roku, zastępując wówczas Kevina „Ex6TenZa” Droolansa w składzie formacji. Wraz ze swoimi kolegami wziął udział aż w sześciu turniejach rangi Major, lecz nigdy nie dotarł w nich dalej niż do ćwierćfinału. Ostatnim turniejem Pianaro pod tą banderą były światowe finały World Electronic Sports Games, gdzie jego drużyna zajęła wysokie trzecie miejsce. Zanim bodyy trafił pod skrzydła G2, przez ponad rok był związany z Teamem LDLC, występując w piątce oznaczonej nazwą White.

I to właśnie z byłymi kolegami z tego zespołu gracz wiąże swoją przyszłość. 22-latek chciałby stworzyć własny twór, o czym wspomniał w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych. – Ciężka praca od podstaw i otrzymywanie tego, na co zasługujesz, tak jak w przypadku Vitality czy ENCE, jest tym, co do mnie przemawia. Zbudowanie czegoś od zera i rozwijanie się jako jedność, tak aby osiągnąć regularność i stabilność najlepszych drużyn.

bodyy wymienił także strzelców, z którymi pracuje nad wspólnym projektem. – Skontaktowałem się z byłymi kolegami z ekipy, takimi jak to1nou, matHEND, którzy w ostatnich latach zebrali sporo doświadczenia. Zdecydowaliśmy się także wybrać devoduveka. Jeżeli chodzi o piąte ogniwo, to zaczęliśmy testy, tak aby wybrać idealne dopełnienie naszego składu – dodał były reprezentant G2

Przypomnijmy, że aktualny skład G2 Esports wygląda następująco: 

  • Richard „shox” Papillon
  • Kenny „kennyS” Schrub
  • Lucas „Lucky” Chastang
  • Audric „JaCkz” Jug
  • François „AmaNEk” Delaunay
  • Damien „maLeK” Marcel – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO wraca do walki w internecie, dziś Jastrzębie rozpoczną play-offy UCC Summer Smash

Oczy fanów światowego Counter-Strike'a skierowane są na Montpellier, gdzie rozgrywane są finały ESL Pro League Season 9. Niemniej jednak nie można cał...