Stęskniliście się za spotkaniami polskich zespołów online? To nie macie już powodów do smutku, bowiem po wczorajszej przystawce, jaką było starcie AGO Esports, dziś na międzynarodowej scenie swoje pojedynki rozegrają zawodnicy Virtus.pro oraz x-kom teamu. Nieco bardziej pracowity dzień czeka tych drugich, którzy mają w planach dwie potyczki.

CS-owe popołudnie rozpoczniemy od pojedynku ekipy Michała "snatchiego" Rudzkiego z forZe. Polsko-rosyjskie zmagania odbędą się w ramach ćwierćfinału Kalashnikov Cup Season 2, a ich stawką będzie awans do najlepszej czwórki internetowych rozgrywek. Faworyta tej batalii wskazać jest niezwykle trudno, ale biorąc pod uwagę ostatnie całkiem dobre występy lanowe w wykonaniu VP okraszone awansem na 32. lokatę w rankingu HLTV, formacja znad Wisły zdaje się mieć delikatną przewagę.

Nieco trudniejsze zadanie czeka x-kom. Skład Pawła "innocenta" Mocka najpierw rozegra mecz przeciwko Teamowi Ancient, który wczoraj jednak stracił Nicolasa "Plopskiego" Gonzaleza Zamorę na rzecz Ninjas in Pyjamas i dziś wystąpi najprawdopodobniej ze swoim nowym nabytkiem – Denisem "gruxem" Gutajem. Ewentualna wygrana ze Szwedami zapewni Polakom awans do play-offów GameAgents League Season 3. Wieczorem natomiast 43. formacja rankingu HLTV podejmie AVANGAR w ćwierćfinale górnej drabinki UCC Summer Smash. Wczoraj na tym etapie noga powinęła się zawodnikom AGO, ale gracze spod znaku X na pewno nie zamierzają powielić błędów ich rodaków.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

20 czerwca
15:00 Virtus.pro vs forZe BO3 transmisja
17:00 x-kom team vs Team Ancient BO1 transmisja
20:55 x-kom team vs AVANGAR BO3 transmisja