fot. Riot Games

Mystiques wskakuje do składu EXCEL na piątkowy mecz!*

Przez pierwsze dwa tygodnie zmagań w ramach letniego splitu League of Legends European Championship nie doczekaliśmy się występu Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego w barwach EXCEL. Ta sytuacja ulegnie zmianie w nadchodzącym trzecim tygodniu, gdyż polski wspierający dostanie przynajmniej jedną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.

Do tej pory drużyna Mystiquesa nie radziła sobie zbyt dobrze w najbardziej prestiżowych rozgrywkach LoL-a na Starym Kontynencie, wszak w czterech spotkaniach zanotowała cztery porażki. Nic więc dziwnego, że działacze ekipy postanowili zareagować na ostatnie rezultaty swoich podopiecznych i dokonać aż dwóch korekt personalnych.

Zmianie uległa cała dolna alejka EXCEL, bowiem oprócz zwalniającego miejsca Piórkowskiemu Raymonda „kaSinga” Tsanga w czerwonej latarni LEC nie ujrzymy także Pettera „Hjarnana” Freyschussa, który zostanie zastąpiony przez Jespera „Jesklę” Klarina Strömberga.

Dla Mystiquesa nie będzie to pierwsza okazja do gry w najlepszej europejskiej lidze, gdyż w poprzednim splicie kilkukrotnie wskakiwał w buty kaSinga. W wywiadzie z naszym serwisem 22-latek przyznał, że w aktualnej odsłonie rozgrywek powinniśmy obejrzeć go w akcji przynajmniej trzykrotnie. Przypomnijmy, że w trzecim tygodniu podopieczni Davida „DLima” Lima najpierw podejmą legitymujący się takim samym bilansem Team Vitality a następnie zmierzą się z niepokonanym dotąd Fnatic.

AKTUALIZACJA: Zmiana w EXCEL nie dotyczy tylko piątkowego meczu, ale również sobotniego z pomarańczowo-czarnymi. Informację tę przekazał sam polski wspierający za pośrednictwem swojego Facebooka.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

North i HellRaisers żegnają się z finałami EPL, Liquid i MIBR dalej w grze

Dobiegły końca pierwsze dwa spotkania inaugurujące trzeci dzień zmagań finałów dziewiątego sezonu ESL Pro League. Po stosunkowo wyrównanych spotkaniac...

>