Przygoda Krzysztofa "starka" Lewandrowskiego i jego cats z LOOT.BET Smack My Beach Cup dobiegła już końca – międzynarodowy skład Polaka nie zdołał bowiem przebrnąć przez fazę grupową. Na tym jednak polskie akcenty się nie kończą, gdyż dziś do gry wchodzą mistrzowie kraju z Aristocracy.

Aristocracy vs Vega Squadron
13:00 (BO3)

Wiktor "TaZ" Wojtas i spółka zdążyli już wrócić ze Szwecji, gdzie dotarli do półfinału DreamHack Open Summer 2019. Teoretycznie osiągnęli tam niezły wynik, ale nie da się nie zauważyć, że wszyscy liczyli na więcej. Szansą, by chociaż częściowo zrekompensować sobie to rozczarowanie, może być dzisiejszy mecz z Vega Squadron, który zainauguruje zmagania w ramach grupy B. I wiele wskazuje, że spotkanie to może być łatwiejsze niż można się spodziewać. Bo chociaż niedzielny rywal Arcy brał udział w niedawnym Majorze, to od jego zakończenia przeprowadził konkretną rewolucję kadrową, ta zaś na razie nie przynosi rezultatów. A jej efektem są m.in. porażki z x-kom teamem czy też Sharks Esports. Wobec tego to właśnie Polacy przystąpią do nadchodzącego pojedynku jako faworyci.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Aristocracy a Vega Squadron obejrzeć będzie można na kanale KXN Studio na Twitchu.