fot. ESL

HellRaisers wystąpi na poznańskich finałach GG League 2019

Eliminacje do Good Game League 2019 powoli dobiegają końca, nic więc dziwnego, że organizatorzy poznańskiej imprezy zaczynają rozsyłać zaproszenia na główną imprezę. Pierwsze z nich trafiło w ręce HellRaisers, które niedawno mogliśmy oglądać podczas światowych finałów ESL Pro League Season 9.

Po zakończeniu pierwszego tegorocznego Majora w składzie HR doszło do prawdziwej rewolucji. Na przestrzeni zaledwie kilku tygodni wymieniono bowiem aż trzech zawodników i szkoleniowca, co dało wymierne efekty. Prowadzona przez Sergeya „lmbt” Bezhanova drużyna awansowała bowiem przez pierwszy etap Pro Ligi i przebiła się na turniej finałowy. Na nim jednak międzynarodowy zespół nie poradził sobie już tak dobrze i odpadł w drugiej rundzie drabinki przegranych. Szansą na zrekompensowanie tego niepowodzenia będzie właśnie GG League – wszak HellRaisers to na ten moment najwyżej notowana formacja, która pojawi się w stolicy Wielkopolski.

Na ten moment pewne udziału są następujące formacje:

Aristocracy Epsilon Esports HellRaisers
Winstrike Team x-kom team

Poznańskie finały Good Game League 2019 odbędą się 13 i 14 lipca w Poznaniu i wystąpi na nich w sumie osiem drużyn. Łączna pula nagród zawodów wyniesie 100 tysięcy euro, z czego dla zwycięzcy wielkiego finału przewidziano 50 tysięcy.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Aristocracy zaczyna LOOT.BET Smack My Beach Cup od wygranej

Choć Aristocracy do swojego pierwszego meczu w LOOT.BET Smack My Beach Cup przystąpiło osłabione nieobecnością Mikołaja "mouza" Karolewskiego, to i ta...