fot. ESL/Bart Oerbekke

Finały ESL Pro League wracają do Odense

Odense dwukrotnie miało już okazję gościć turniej finałowy ESL Pro League. Dziś wiemy już, że niedługo dokona tego po raz trzeci – ESL potwierdziło bowiem, iż to właśnie duńskie miasto gościć będzie finalistów dziesiątego sezonu rozgrywek.

Na ten moment szczegółów kolejnej edycji EPL nie znamy – a należy pamiętać, że w tym roku liga przeszła prawdziwą rewolucję i z internetu przeniosła się w niemal w całości na lana. Niezależnie od wszystkiego w sezonie dziesiątym na pewno zobaczymy zawodników z Polski. Mowa tutaj o reprezentantach Aristocracy, którzy zapewnili sobie utrzymanie i po raz drugi z rzędu spróbują awansować na finały. Poprzednim razem się nie udało, jak więc będzie tym razem?

Turniej finałowy ESL Pro League Season 10 odbędzie się między 3 a 8 grudnia. Faza grupowa rozegrana zostanie w ODINCON EXPO, podczas gdy miejscem play-offów będzie, podobnie jak w sezonie 6. oraz 8., mogąca pomieścić około 5,5 tysiąca osób Sparekassen Fyn Arena.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

GamerLegion wygrywa kieleckie eliminacje do GG League 2019

Ostatnie lanowe eliminacje do Good Game League 2019 dobiegły końca. Ostatecznie w finale Team GamerLegion okazał się lepszy od Tricked Esport i tym sa...