fot. DreamHack/Adela Sznajder

Czy Aristocracy pozostanie w UCC Summer Smash? Dziś mecz z Winstrike

Niedawna porażka z Chaos Esports Club w znacznym stopniu skomplikowała sytuację Aristocracy. Triumfatorzy ESL Mistrzostw Polski nie mogą bowiem pozwolić sobie już na żaden błąd, jeżeli nadal myślą o wygranej w UCC Summer Smash. Czy im się to uda? Cóż, pierwszy sprawdzian już dziś.

Aristocracy vs Winstrike Team
12:55 (BO3)

Naprzeciwko podopiecznych Mariusza „Loorda” Cybulskiego stanie Winstrike Team, który od czasu ostatnich roszad personalnych nie zachwyca. Efektem tego był m.in. brak awansu na Minora CIS, który w ogromnym stopniu ograniczył liczbę imprez, na jakich ekipa Ioanna „Edwarda” Sukharieva może się pokazać. Dlatego też UCC Summer Smash jest dla niej tak ważne, chociaż należy pamiętać, że i ona jest o krok od eliminacji w związku z porażką z Tricked Esport w pierwszej rundzie play-offów. A dziś na pewno nie będzie łatwiej, tym bardziej że Arcy w ostatnich dniach poradziło sobie już innymi formacjami z Europy Wschodniej, Vega Squadronem oraz Unique Teamem, i zapewne ma ochotę na ustrzelenie swoistego hat-tricka.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Aristocracy a Winstrike Teamem obejrzeć będzie można na kanale KXN Studio na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: NEO wystąpi na StarLadder Major Berlin 2019!

Dotychczas mogliśmy tylko to podejrzewać, ale teraz wiemy na pewno – Filip "NEO" Kubski wystąpi na StarLadder Major Berlin 2019! Legendarny gracz podc...

>