Rocket League

Ruszyła letnia wyprzedaż na Steamie. Rocket League i PUBG tańsze!

Nadszedł dzień, na który czekało wielu kolekcjonerów gier na platformie Steam. Wreszcie ruszyła bowiem letnia wyprzedaż, a wraz z nią w obniżonych cenach znalazło się wiele tytułów, w tym także te, które znamy z esportowych zmagań.

Pośród gier w promocyjnej cenie odnajdziemy chociażby Rocket League. Flagową produkcję Psyonix można nabyć za połowę oryginalnej ceny, a dokładnie za niecałe 36 złotych. Nieznacznie więcej trzeba będzie natomiast zapłacić za jedną z najpopularniejszych gier z gatunku Battle Royale, a mianowicie PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. Hitowa gra ze stajni PUBG Corporation jest obecnie wyceniana na 36,49 zł. Z kolei jeszcze droższym od obu wymienionych tytułów jest Rainbow Six: Siege. Taktyczna strzelanka od Ubisoftu dostępna jest w kilku wersjach, najuboższa z nich, Starter, kosztuje 39,95 zł, zaś zakupienie edycji Ultimate wymaga od nas wyciągnięcia z portfela prawie 200 złotych.

Letnia wyprzedaż potrwa do 9 lipca do godziny 19, zatem użytkownicy mają sporo czasu, by dodać nowe produkcje do swoich bibliotek. Wszystkie oferty można znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

horvy znalazł nowy zespół. Po Immortals i INTZ pora na... Reapers

João "horvy" Horvath wraca do gry. 20-letni zawodnik, który przez ostatnie tygodnie pozostawał na uboczu światowego Counter-Strike'a, postanowił zasil...