fot. leagueoflegends.com

Teamfight Tactics od dziś dostępne na europejskich serwerach!

Nadszedł dzień, którego wyczekiwali wszyscy fani Teamfight Tactics niemający dostępu do serwerów PBE. Dziś pojawił się patch 9.13, który wprowadzi TFT na serwery live. To jednak nie koniec dobrych informacji – już dzisiaj wszyscy gracze z Europy będą mieli okazję spróbować swoich sił w tym trybie League of Legends, o ile Riot nie zdecyduje się na nagłą zmianę swojej decyzji.

Twórcy gry opublikowali bowiem na oficjalnym forum LoL-a harmonogram wypuszczania Teamfight Tactics w poszczególnych regionach. Dla nas najważniejszą informacją jest, iż w Europie ten tryb pojawi się właśnie dzisiaj. Wcześniej dostęp do niego będą mieli gracze z Australii i Oceanii, Japonii, a także Ameryki Północnej. Pełny harmonogram znajdziecie pod tym adresem.

Jeśli jednak liczyliście na dokładne godziny, to niestety nie zostały one opublikowane przez oficjalne źródła. Powody tej decyzji objawił pracujący w Riot Games Cactopus – Normalnie moglibyśmy ujawnić [konkretne godziny], ale w tym przypadku celowo jesteśmy bardziej ogólnikowi. Po pierwsze, potrzebujemy elastyczności i nie znamy dokładnego czasu. Po drugie, nie chcemy, aby wszyscy gracze storpedowali kolejki w tym samym momencie – oznajmił Cactopus. Jak jednak poinformował Remigiusz „Overpow” Pusch na swoim fanpage’u, Teamfight Tactics możemy spodziewać się na europejskich serwerach około godziny 18:00.

Niezależnie jednak od konkretnej godziny możemy oczekiwać niemałego ruchu na serwerach. Wystarczy spojrzeć na popularność nie tylko samego TFT, ale też podobnych gier, czyli Auto Chess czy Dota Underlords. Więcej o najnowszym trybie w LoL-u, zakrawającym na zupełnie nową grę, przeczytacie w tym miejscu, zaś pierwszy polskojęzyczny gameplay znajdziecie tutaj.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

LUCAS1 oficjalnie dołącza do MIBR-u!

Zmiany w MIBR stały się faktem! Po kilku dniach gorących plotek oraz doniesień z różnych części świata organizacja oficjalnie zakomunikowała, że jej n...