Jeżeli brakowało wam polskich derbów, to nie musicie się martwić – dziś wasz głód zostanie zaspokojony, gdyż już w południe Virtus.pro stanie naprzeciwko AGO Esports. A nie będzie to jedyny mecz, jaki będzie nam dane zobaczyć w ostatni czwartek czerwca.

Derbowy pojedynek pomiędzy AGO a VP będzie o tyle znaczący, że stoczony zostanie w dolnej drabince play-offów UCC Summer Smash. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że przegrany definitywnie pożegna się z marzeniami o zawojowaniu online'owych zawodów, natomiast zwycięzca przebrnie dalej, by w kolejnej rundzie zmierzyć się z AVANGAR. Tak czy inaczej, spotkanie to będzie dla popularnych Jastrzębi idealną okazją, by odegrać się za niedawne porażki w ESEA Mountain Dew League oraz ćwierćfinale ESL Mistrzostw Polski.

A co poza tym? Cóż, kolejny mecz Virtusów, tym razem w ramach LOOT.BET Smack My Beach Cup. Przypomnijmy, że podopieczni Jakuba "kubena" Gurczyńskiego wczoraj zostali rozgromieni przez Nemigę Gaming, przez co dziś muszą walczyć o życie. W podobnej sytuacji znalazł się też ich czwartkowy rywal, Chaos Esports Club. Dzień zakończy nam natomiast x-kom team, który w UCC Summer Smash radzi sobie znacznie lepiej niż wspomniane wcześniej AGO i VP. Przed Oskarem "oskarishem" Stenborowskim i spółką półfinałowa potyczka z Tricked Esport, które niedawno gościło w Kielcach przy okazji eliminacji do Good Game League 2019.

Czwartkowy harmonogram prezentuje się następująco:

27 czerwca
12:55 Virtus.pro vs AGO Esports BO3 transmisja
15:00 Virtus.pro vs Chaos Esports Club BO3 transmisja
15:55 x-kom team vs Tricked Esport BO3 transmisja