STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Siedmiu młodych i gniewnych – x-kom AGO ujawnia pierwszych uczestników testów

Od piątkowego południa cała polska społeczność esportowa żyje nowym projektem, który powstał dzięki połączeniu AGO Esports i x-kom teamu. Dziś poznaliśmy kolejnych jego uczestników, którzy wraz z Damianem „Furlanem” Kisłowskim i Dominikiem „GruBym” Świderskim wkrótce rozpoczną testy. Zainteresowania udziałem w budowie drużyny x-kom AGO nie wyraziła co prawda cała formacja Pawła „innocenta” Mocka, lecz od […]

Od piątkowego południa cała polska społeczność esportowa żyje nowym projektem, który powstał dzięki połączeniu AGO Esports i x-kom teamu. Dziś poznaliśmy kolejnych jego uczestników, którzy wraz z Damianem „Furlanem” Kisłowskim i Dominikiem „GruBym” Świderskim wkrótce rozpoczną testy.

Zainteresowania udziałem w budowie drużyny x-kom AGO nie wyraziła co prawda cała formacja Pawła „innocenta” Mocka, lecz od początku wiadomo było, iż w trakcie testów szansa dana będzie także młodszym graczom, którzy dotąd nie mieli zbyt wielu okazji na pokazanie się szerszej grupie odbiorców. Dziś za pomocą filmu zamieszczonego na jednym z portali społecznościowych Sebastian Krzepota, dyrektor sportowy organizacji, zaprezentował pierwszych siedmiu zawodników, którzy przyjęli propozycję położoną na stole przez x-kom AGO. Częścią projektu będą między innymi znany z Codewise Unicorns Szymon „Crityourface” Pluta czy Olek „hades” Miskiewicz mający na swoim koncie występ na ASUS ROG Join The Republic Challenge 2019.

Oto wspomniana przed momentem siódemka zawodników:

  • Miłosz „mhL” Knasiak,
  • Szymon „Crityourface” Pluta,
  • Olek „hades” Miskiewicz,
  • Wojciech „Prism” Zięba,
  • Maciej „f1ku” Miklas,
  • Eryk „leman” Kocęba,
  • Adrian „F1re” Szczepański.

W tym miejscu warto oczywiście zaznaczyć, iż do wymienionej grupki wkrótce dołączą także kolejni gracze, a proces selekcji docelowego składu x-kom AGO oparty będzie głównie na Mikołaju „miNiroxie” Michałkowie, szkoleniowcu Jastrzębi. Więcej informacji na ten temat znaleźć można w naszym wywiadzie z Maciejem Opielskim, Head of Esports w x-kom AGO.

Pełne nagranie udostępnione przez x-kom AGO obejrzeć można poniżej:

Prezes Jakub Szumielewicz i Dyrektor Sportowy Sebastian Krzepota o x-kom AGO

Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania po powstaniu x-kom AGO:

1. Dlaczego zawodnicy dowiedzieli się w dniu połączenia
2. Kto z x-kom team weźmie udział w naszej selekcji
3. Jak wyglądało spotkanie z zawodnikami
4. Jaki jest nasz wymarzony skład
5. Kogo obserwujemy
6. Jakie są nasze plany na przyszłość
7. Skąd pomysł na zmiany

Posted by AGO Esports on Sunday, 30 June 2019

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: Byli gracze x-komu nie wezmą udziału w projekcie x-kom AGO

Mimo że fuzja AGO Esports i x-kom teamu oficjalnie ogłoszona została 28 czerwca, to jej echa nadal nie milkną. Wobec ciągle pojawiających się komentar...