fot. ESL/Adam Łakomy

Virtus.pro i Aristocracy poznały grupowych rywali na GG League

Do startu GG League 2019 pozostało już tylko kilkanaście dni, zatem nikogo zapewne nie zdziwi, iż przygotowania do tego turnieju powoli wkraczają w końcową fazę. Dziś organizatorzy postanowili na przykład przeprowadzić losowanie grup, w wyniku którego swoich rywali poznały Aristocracy oraz Virtus.pro.

Jedyni przedstawiciele naszego kraju w tych rozgrywkach trafili do dwóch osobnych zbiorów, które mają jednak ze sobą coś wspólnego. Obie nadwiślańskie formacje czeka bowiem nie lada wyzwanie, gdyż w Poznaniu pojawią się przecież tylko zespoły z szeroko rozumianej europejskiej czołówki. I tak oto w grupie A drużynie Wiktora „TaZa” Wojtasa przyjdzie się zmierzyć z HellRaisers, Teamem GamerLegion oraz Tricked Esport, które dopiero wczoraj zapewniło sobie przepustkę na turniej główny. Niedźwiedzie z kolei podejmą Epsilon Esports, Winstrike Team oraz najwyżej notowanego w światowym rankingu uczestnika zmagań, czyli francuskie G2 Esports.

Tak wygląda pełny podział na grupy:

Grupa A Grupa B
Aristocracy Epsilon Esports
HellRaisers G2 Esports
Team GamerLegion Virtus.pro
Tricked Esport Winstrike Team

GG League 2019 odbędzie się 13 i 14 lipca na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny. W puli nagród wydarzenia znajdzie się 100 tysięcy euro.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
The International

The International 2019 z największą pulą nagród w historii Doty 2!

Od pewnego czasu było to praktycznie pewne, ale dziś formalności stało się zadość. Społeczność Doty 2 kolejny rok z rzędu pobiła rekord, jeśli chodzi...