STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Kolejne zmiany w AVEZ. bucu powraca na polskie salony

Zaledwie dwie godziny pozostały do rozpoczęcia meczu AVEZ Esport z Illuminar Gaming w ramach Ultraligi, a dopiero teraz oficjalnie potwierdzono, że nastąpi zmiana na środkowej alei w jednym z zespołów. W AVEZ Esport zamiast Dawida „Dawidsonka” Trojanowskiego zagra Marcin „bucu” Świech. Jeszcze w ubiegłym tygodniu miejsce Dawidsonka zajmował support, Konrad „Grk” Górniak. Było to raczej […]

Zaledwie dwie godziny pozostały do rozpoczęcia meczu AVEZ Esport z Illuminar Gaming w ramach Ultraligi, a dopiero teraz oficjalnie potwierdzono, że nastąpi zmiana na środkowej alei w jednym z zespołów. W AVEZ Esport zamiast Dawida „Dawidsonka” Trojanowskiego zagra Marcin „bucu” Świech.

Jeszcze w ubiegłym tygodniu miejsce Dawidsonka zajmował support, Konrad „Grk” Górniak. Było to raczej tymczasowe zastępstwo, gdyż Ultraliga wyjątkowo i za zgodą pozostałych drużyn wyraziła zgodę na zmianę zawodnika przed otwarciem okna transferowego.

Jest to zarazem powrót bucu do najważniejszych polskich rozgrywek LoL-a. Od momentu zakończenia prawie rocznej przygody z Wisłą Płock, która trwała do kwietnia 2019, nie znalazł miejsca w żadnym innym składzie. Typowany na jednego z najlepiej zapowiadających się midlanerów w poprzednich sezonach zdaniem niektórych nie sprostał oczekiwaniom. Teraz ma szansę, aby udowodnić wszystkim, że byli w błędzie i pokazać się z jak najlepszej strony.

Ostatni tydzień nie był najlepszy dla AVEZ Esport. Ekipa ta nie była w stanie znaleźć pomysłu na swoich rywali. Brakowało jej konsekwencji w grze, a dziś czeka ją prawdziwe wyzwanie. bucu będzie miał okazję pokazać swoje możliwości i dziś jego zespół zmierzy się z drużyną Gawła „Kashtelana” Paprzyckiego. Nie będzie to łatwa przeprawa – na chwilę obecną Illuminar znajduje się w czubie tabeli, tuż za Rogue Esports Club i devils.one. Czy zmiana zawodnika na środkowej alei w AVEZ okaże się remedium na obecne problemy drużyny? Tego dowiemy się już dziś po 17:30.

Harmonogram dzisiejszych spotkań Ultraligi:

Wtorek, 2 lipca
17:30 AVEZ Esport vs Illuminar Gaming Bo1
18:30 Rogue Esports Club vs ACTINA PACT Bo1
19:30 Wisła Płock vs piratesports Bo1
20:30 devils.one vs PRIDE Bo1

Wszystkie spotkania w ramach drugiego sezonu Ultraligi obejrzeć będzie można na kanale Polsat Games. Więcej szczegółowych informacji na temat rozgrywek znaleźć można w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

x-kom AGO przejmuje slot x-komu na Games Clash Masters 2019

Fuzja AGO Esports i x-kom teamu, która została sfinalizowana kilka dni temu, wywołała niemałe zamieszanie. Jednocześnie przyczyniła się też ona do lek...