STS
fot. ESL/Viola Schuldner

Zespół bullet girl znalazł nowy dom tuż przed startem DreamHack Showdown

Dobre wieści płyną do nas z obozu Julii „bullet girl” Kurzyńskiej. Zespół polskiej zawodniczki znalazł bowiem nowego pracodawcę w postaci Demise, organizacji rodem z Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, iż Kurzyńska obecnie jest częścią międzynarodowego składu, z którym w barwach Crowns Esports Club wystąpiła na Intel Challenge Katowice 2019. Ekipa bullet girl już w fazie grupowej pożegnała […]

Dobre wieści płyną do nas z obozu Julii „bullet girl” Kurzyńskiej. Zespół polskiej zawodniczki znalazł bowiem nowego pracodawcę w postaci Demise, organizacji rodem z Wielkiej Brytanii.

Przypomnijmy, iż Kurzyńska obecnie jest częścią międzynarodowego składu, z którym w barwach Crowns Esports Club wystąpiła na Intel Challenge Katowice 2019. Ekipa bullet girl już w fazie grupowej pożegnała się jednak z rywalizacją w stolicy Górnego Śląska, a Polka wraz z Kristiną „zon1Q” Stevanovic kilka tygodni później rozstała się ze szwedzką organizacją.

Duet ten znów połączył jednak siły ze swoimi dawnymi kompankami w trakcie europejskich eliminacji do DreamHack Showdown 2019, w których ostatecznie zapewnił sobie awans na turniej główny. Zmagania w hiszpańskiej Walencji ruszą już w najbliższy piątek, a ich triumfator zgarnie bilet na DreamHack Open Rotterdam 2019, tak więc decyzja Demise o inwestycji w akurat tę formację nie może nikogo dziwić.

Tak prezentuje się pełny skład Demise:

  • Ivelina „HellRose” Danova
  • Kristina „zon1Q” Stevanovic
  • Sophia „Kim” Benfakir
  • Julia „bullet girl” Kurzyńska
  • Vanessa „Nessa” Ahlström
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Faworyci publiczności kontra obrońcy tytułu. Dziś starcie iHG z REC w Ultralidze

Minionego wieczoru mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze spotkania trzeciej kolejki Ultraligi, lecz to nie koniec emocji związanych z polskimi zmaganiami...