STS
fot. ESL/Ravi Lakhani

SEMPHIS poprowadzi drużynę klaudii podczas DreamHack Showdown Valencia

Swego czasu Kory „SEMPHIS” Friesen był jednym z najbardziej rozpoznawalanych graczy z Ameryki Północnej i wraz z compLexity Gaming czy też Cloud9 odnosił naprawdę znaczące sukcesy. To już jednak przeszłość, bo od dłuższego czasu Kanadyjczyk znajdował się poza centrum uwagi i część osób zdążyła już pewnie o nim zapomnieć. Niemniej teraz 30-latek powraca, ale już […]

Swego czasu Kory „SEMPHIS” Friesen był jednym z najbardziej rozpoznawalanych graczy z Ameryki Północnej i wraz z compLexity Gaming czy też Cloud9 odnosił naprawdę znaczące sukcesy. To już jednak przeszłość, bo od dłuższego czasu Kanadyjczyk znajdował się poza centrum uwagi i część osób zdążyła już pewnie o nim zapomnieć.

Niemniej teraz 30-latek powraca, ale już jako trener. Okazuje się bowiem, że pojawi się on na nadchodzącym DreamHack Showdown Valencia 2019, gdzie pełnić będzie funkcję trenera kobiecego składu FOREVER 21, którego członkinią jest m.in. Klaudia „klaudia” Beczkiewicz. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że dla Friesena nie jest to pierwsza przygoda z pracą szkoleniową – pod koniec ubiegłego roku był on bowiem brany pod uwagę jako potencjalny nowy głównodowodzący Cloud9. Wraz z zespołem tym pojawił się nawet na BLAST Pro Series Lisbon 2019, ale ostatecznie nie zaproponowano mu stałego angażu, gdyż ten otrzymał znany z compLexity Ronald „Rambo” Kim.

Niemniej i tym razem przed SEMPHISEM trudne zadanie. Wszystko dlatego, że jego nowa ekipa przybędzie do Hiszpanii w niepełnym składzie, pozbawiona wsparcia Juliany „missPerceived” Tosic. – Z ciężkim sercem musze ogłosić, że nie będzie mnie w Hiszpanii z uwagi na komplikacje z moim paszportem. Bardzo chciałam spotkać się z moimi koleżankami i wspólnie z nimi zagrać, dlatego też życzę powodzenia, będę wam kibicować – napisała sama zawodniczka w mediach społecznościowych. W związku z tym jej miejsce awaryjnie zajmie Benita „bENITA” Novshadian, która od kilku tygodni znajduje się na ławce rezerwowych CLG Red.

W tej sytuacji skład FOREVER 21 będzie prezentować się następująco:

  • Stephanie „missharvey” Harvey
  • Julie „Bouchard” Bouchard
  • Brianna „masq” Becker
  • Klaudia „klaudia” Beczkiewicz
  • Benita „bENITA” Novshadian
  • Kory „SEMPHIS” Friesen – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zmiana w regulaminie Majora. Skrypt na jumpthrow dozwolony!

Przez wiele lat skrypt na jumpthrowy, który, jak sama nazwa wskazuje, miał ułatwiać rzucanie granatów przy wyskoku, pozostawał kością niezgody. Wiele...