STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

dennis następcą Ex6TenZa w GamerLegion

Nawet miesiąca nie spędził na ławce rezerwowych Ninjas in Pyjamas Dennis „dennis” Edman. Szwed, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, został dziś bowiem zawodnikiem Teamu GamerLegion, gdzie zajmie miejsce Kevina „Ex6TenZa” Droolansa.

28-latek na profesjonalnej scenie obecny jest od blisko 11 lat i w tym czasie występował m.in. pod banderą SK Gaming, LGB eSports, G2 Esports czy też Fnatic. Ostatnie półtora roku spędził jednak w Ninjas in Pyjamas, wraz z którym dotarł do ćwierćfinału tegorocznego Majora w Katowicach, a także stanął na podium BLAST Pro Series Copenhagen 2018, DreamHack Masters Stockholm 2018 czy też Esports Championship Series Season 6. I chociaż nie były to wyniki najgorsze, to od pewnego czasu trudno było nie odnieść wrażenia, że zespół nie poczynił należytego progresu i dlatego też zdecydowano się na roszadę, w wyniku której Edman znalazł się poza składem.

Teraz wiemy już, że jego przerwa od gry nie potrwa zbyt długo, gdyż zasili on szeregi GamerLegion. – Jestem podekscytowany faktem, że będę mógł występować z tak utalentowanymi zawodnikami. Wierzę, że jest to dla mnie jako dla gracza odpowiedni ruch, chociaż niektórzy mogą uważać go za krok wstecz – zaznaczył w mediach społecznościowych szwedzki gracz. Co ciekawe, to jednak nie dennis obejmie w nowym zespole rolę prowadzącego, funkcja ta przypadła bowiem w udziale Hampusowi „hampusowi” Poserowi. Jakie będą efekty tych zmian? Przekonamy się już w przyszłym tygodniu przy okazji Good Game League 2019 w Poznaniu.

W tej sytuacji skład Teamu GamerLegion prezentuje się następująco:

  • Hampus „hampus” Poser
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Kevin „HS” Tarn
  • Tim „nawwk” Jonasson
  • Dennis „dennis” Edman
  • Christian „chrille” Lindberg – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ESL One: NRG Esports vs Team Vitality – statystyki graczy

Czy ktoś jest jeszcze w stanie powstrzymać Mathieu "ZywOo" Herbauta? Reprezentant Teamu Vitality dziś niemalże w pojedynkę poprowadził swój zespół do...