fot. ESL/Bart Oerbekke

Kolejni testowani dołączają do x-kom AGO, wśród nich jedqr

Ostatnie dni upłynęły x-kom AGO pod znakiem testów trójki graczy. Miłosz „mhL” Knasiak, Eryk „leman” Kocęba i Olek „hades” Miskiewicz, bo o nich mowa, byli sprawdzani przez rodzimą organizację i wraz z nią wzięli nawet udział w finałowym turnieju Polskiej Ligi Esportowej.

Niemniej zaczyna się nowy tydzień, a wraz z nim do popularnego „Gniazda” przybyli nowi kandydaci – i to od razu aż czterech. Przez kolejne siedem dni swoje umiejętności prezentować będą anonsowani już wcześniej Maciej „f1ku” Miklas i Wojciech „Prism” Zięba oraz Grzegorz „jedqr” Jędras i Kamil „reiko” Cegiełko, których na zaprezentowanej kilka dni temu liście nie było. Ponadto w siedzibie AGO pozostał również hades, który zebrał pozytywne recenzje za swój występ podczas finałów PLE.

Na ten moment nie jest do końca jasne czy nowo przybyli zawodnicy otrzymają szansę na występ w jakimkolwiek oficjalnym meczu, czy też po prostu będą szlifować swoją formę pod okiem sztabu szkoleniowego.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ruszamy z rankingiem polskich drużyn CS:GO!

Kto jest najlepszy w Polsce? Kto ostatnimi czasy najbardziej poprawił swoją grę, a kto zaliczył spektakularny zjazd? Wiele pytań, na które trudno odpo...