fot. ESL/Adam Łakomy

PACT ogrywa Syman na start OGA Counter PIT Season 3

Za Actina PACT premierowe spotkanie w ramach OGA Counter PIT Season 3. Nadwiślańska formacja na start play-offów internetowych rozgrywek pokonała Syman Gaming i tym samym awansowała do półfinału górnej drabinki.

Actina PACT 2 : 0 Syman Gaming

(OGA Counter PIT – ćwierćfinał)
16 4 Train 11 11
12 0
16 10 Mirage 5 11
6 6
 Inferno 

Wyborem podopiecznych Adriana „IMD” Piepera był Train, który nie układał się po ich myśli. Polacy zdobyli tylko cztery punkty po stronie atakującej i jeżeli myśleli o odwróceniu losów pojedynku, to musieli zabrać się do wytężonej pracy. Po zmianie stron oglądaliśmy już zupełnie inny PACT, bowiem rywale ani razu nie znaleźli sposobu na rozmontowanie defensywy naszych rodaków. W efekcie Kamil „Sobol” Sobolewski i spółka zgarnęli dwanaście kolejnych oczek, dzięki czemu domknęli mapę na swoją korzyść. Na Mirage’u polska piątka od samego początku prezentowała się lepiej od Syman, schodząc na przerwę z pięciorundową zaliczką. W drugiej części meczu międzynarodowy zespół nie zdołał zniwelować poniesionych wcześniej strat, wobec czego musiał uznać wyższość PACT w całej serii.

W kolejnym spotkaniu Actina PACT podejmie szwedzkie Chaos Esports Club, które w ćwierćfinale pozostawiło Unique Team w pokonanym polu. OGA Counter PIT Season 3 potrwa do 14 lipca, a dla zwycięzcy turnieju przewidziana jest nagroda w wysokości 9 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy drabinkę zamkniętych europejskich kwalifikacji do ESL One New York

Choć tegoroczna odsłona ESL One New York odbędzie się dopiero pod koniec września, to już wkrótce poznamy piątego uczestnika imprezy za oceanem. Jutro...

>