STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Baraże to za mało. PACT kontynuuje walkę o bezpośredni awans do ESEA MDL

Od kilku dni Actina PACT może być już pewny, że powalczy o awans do ESEA Mounain Dew League w barażach. Dlaczego jednak nie wznieść się na wyższy poziom ligowy od razu? Polacy mają na to szanse, ale najpierw muszą przebrnąć przez 1/8 finału play-offów ESEA Advanced.

Actina PACT vs Ambush Esport
20:00 (BO3)

Dzisiejszym rywalem rodzimego składu będzie duńskie Ambush Esport, z którym Kacper „darko” Ściera i spółka mierzyli się po raz ostatni jeszcze w lutym. Wtedy Skandynawowie reprezentowali jeszcze barwy Brutalis i polegli 0:2 w ramach Alienware Game Arena 2019 Split 1 – należy jednak zwrócić uwagę, że wówczas PACT potrzebował do zwycięstwa dogrywek na obu mapach. Niemniej od tamtego pojedynku minęło prawie pół roku, zaś w obu drużynach nieco się pozmieniało. Nie zmienia to jednak faktu, że faworytami będą podopieczni Adriana „IMD” Piepera, tym bardziej że Ambush w ostatnich dniach przegrało już m.in. z cats czy też eL’quvet, czyli formacjami niżej notowanymi niż Polacy.

Polskojęzyczną transmisję z meczu pomiędzy Actina PACT a Ambush Gaming obejrzeć będzie można na kanale PACT TV na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pięciu Polaków powalczy w Teamfight Tactics Showdown; wśród nich m.in. Overpow i Nervarien

Organizatorzy przeznaczonych dla streamerów zawodów Teamfight Tactics Showdown podali nam wreszcie więcej szczegółów odnośnie do swojej imprezy. Dzięk...