fot. ESL/Adela Sznajder

mouz i North z największymi szansami na awans na Majora. Sprawdzamy ofertę STS-u przed Minorem EU

Już jutro po południu rozpoczną się pierwsze rozgrywki w ramach europejskiego Minora przed StarLadder Major Berlin 2019. Podobnie jak co pół roku, osiem najlepszych drużyn wyłonionych w ostatnich miesiącach w otwartych oraz zamkniętych kwalifikacjach zmierzy się ze sobą o udział w mistrzostwach świata w Counter-Strike’a: Global Offensive. Jak według bukmacherów STS-u poradzą sobie zawodnicy nadchodzących zawodów?

Na pierwszy ogień pójdą mecze otwarcia rozgrywane w formule BO1: mousesports stanie naprzeciw NoChance, natomiast North podejmie BIG. Przewidywania bukmacherów STS-u są dość jednoznaczne. Zdecydowana większość obstawiających typuje, że mouz ogra drużynę Martina „STYKO” Styka, a kurs na taki scenariusz wynosi 1,15. Z kolei oczekiwania, że Duńczycy pokonają niemiecko-turecki zespół są nieco mniejsze, ale nadal wysokie. Należy pamiętać, że niegdyś znakomicie grająca drużyna wywodząca się zza naszej zachodniej granicy obecnie przeżywa kryzys. Nie powinno więc dziwić, że przelicznik w wypadku ich wygranej to aż 2,80, podczas gdy w przypadku ich przeciwników wynosi on 1,37.

Później rozpoczną się kolejne dwa starcia BO1: CR4ZY zagra ze Sprout, a Fnatic podejmie Team Ancient. W pierwszym z nich niemiecka formacja będzie miała szansę na rewanż na swoich rywalach za eliminację z półfinału zamkniętych kwalifikacji do ESL One New York 2019, kiedy to CR4ZY nie oddało oponentom ani jednej mapy. Bukmacherzy STS-u uważają jednak, że zaskoczenia nie będzie, a drużyna Nemanji „huNtera” Kovača wygra to starcie. Podczas gdy na zwycięstwo Sprout kurs wynosi 2,90, to w przy wygranej przeciwników współczynnik ten równy jest 1,35. W drugiej potyczce zdecydowanym faworytem jest Fnatic, nie ma się zatem co dziwić, że w przypadku obstawienia na zwycięstwo rywali drużyny Freddy’ego „KRIMZA” Johanssona kurs wynosi 2,70.

Według bukmacherów STS-u slota na Majorze poprzez europejski turniej zgarną mousesports oraz North, z kolei Fnatic otrzyma szansę na grę w Minor Play-in, które tym razem da aż trzy bilety na sierpniowe zmagania. Kurs na wygraną Myszy wynosi 3,25, a w przypadku North liczba ta wzrasta do 4,25. Z kolei przelicznik przy wygranej Szwedów to aż 5,00. Na drugim końcu stawki znajdziemy natomiast BIG, Sprout oraz NoChance. Jeśli jednak niespodziewanie jedna z tych ekip zatriumfowałaby, na każdej złotówce można by było zyskać od 11,00 w przypadku niemieckiej organizacji, do nawet 26,40 przy zwycięstwie ekipy STYKA.

Zmagania w ramach europejskiego Minora, a także Majora będziecie mogli oglądać na polskojęzycznej transmisji, której sponsorem jest STS. Więcej informacji na temat nadchodzącego turnieju znaleźć można w naszej relacji tekstowej. Pełną ofertę STS-u związaną z niemiecką imprezą sprawdzić można natomiast, klikając w poniższy baner:

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Americas Minor Championship Berlin 2019 – najważniejsze informacje

Po otwartych i zamkniętych eliminacjach przyszła wreszcie pora na Minora. Jako pierwsze do walki o awans na StarLadder Major Berlin 2019 staną formacj...