STS
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Po obronę tytułu. Liquid zagra na DreamHack Masters Malmö

Na DreamHack Masters Malmö 2019 nie mogło zabraknąć obrońców tytułu. Dzięki bezpośredniemu zaproszeniu Team Liquid w październiku postara się powtórzyć sukces osiągnięty na przełomie maja i czerwca w Dallas. Północnoamerykańska formacja od kilku miesięcy jest absolutnym hegemonem międzynarodowej sceny CS:GO. Choć jeszcze jakiś czas temu wydawało się to niemożliwe, Jake „Stewie2k” Yip wraz z kolegami […]

Na DreamHack Masters Malmö 2019 nie mogło zabraknąć obrońców tytułu. Dzięki bezpośredniemu zaproszeniu Team Liquid w październiku postara się powtórzyć sukces osiągnięty na przełomie maja i czerwca w Dallas.

Północnoamerykańska formacja od kilku miesięcy jest absolutnym hegemonem międzynarodowej sceny CS:GO. Choć jeszcze jakiś czas temu wydawało się to niemożliwe, Jake „Stewie2k” Yip wraz z kolegami sprawili, iż dominacja Astralis jest już tylko bladym wspomnieniem, a my turniej za turniejem wychwalamy skład zza oceanu. Zachwyty społeczności nie są jednak bezpodstawne – podczas ESL One Cologne 2019 Liquid błyskawicznie zamknęło drugą odsłonę cyklu Intel Grand Slam, przy okazji wzbogacając się o aż milion dolarów. Przed wakacjami podopieczni Erica „adreNa” Hoaga zdążyli jeszcze wygrać BLAST Pro Series Los Angeles i zarówno w Malmö, jak i na StarLadder Major Berlin 2019 będą głównymi kandydatami do zwycięstwa.

Lista uczestników DreamHack Masters Malmö 2019 obecnie prezentuje się następująco:

 Astralis Fnatic Fnatic OpTic Gaming Team Liquid

DreamHack Masters Malmö 2019 odbędzie się między 1 a 6 października, a w jego puli nagród znajdzie się 250 tysięcy dolarów. W imprezie udział weźmie łącznie szesnaście zespołów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
icebeasto

iBo wraca do gry? Polak zakontraktowany przez Rogue

Kiedy rozpoczęła się letnia odsłona wszystkich najważniejszych europejskich lig regionalnych, a w składzie żadnej z uczestniczących w nich drużyn nie...