fot. Blizzard

Letnie Igrzyska ponownie zawitały do Overwatch

W poprzednich latach Blizzard proponował wszystkim fanom Overwatch zabawę w ramach sezonowego wydarzenia Letnie Igrzyska. Nie inaczej jest i w tym roku, chociaż w końcu w formule samego eventu doszło do pewnych zmian, które mają wpłynąć na jego atrakcyjność.

W tym wypadku Jeff Kaplan i spółka postanowili skorzystać z ogromnej popularności pojawiających się okazyjnie tygodniowych wyzwań i wypełnili nimi cały okres trwania wydarzenia. Zadanie jest proste – w ciągu siedmiu dni musimy wygrać 3, 6 lub 9 spotkań w Salonie Gier. Osiągnięcie każdego z tych progów będzie premiowane kolejno graffiti, portretem oraz specjalną skórką dla Żniwiarza, Mei i Reinhardta. Nie są to jednak jedyne skiny, jakie będzie można zdobyć.

Nowe elementy graficzne będą wszak wypadać także z okazjonalnych skrzynek, które będą wypadać przez cały czas trwania Letnich Igrzysk. Znajdziemy w nich zarówno nowe rzeczy, jak i te, które zaprezentowane zostały już przy okazji poprzednich wydarzeń tego typu. Nie zabraknie również powszechnie lubianego Futbolúcio, czyli overwatchowej wariacji na temat piłki nożnej, w której główną rolę odgrywa tytułowy Lúcio.

Letnie Igrzyska 2019 w Overwatch potrwają do 5 sierpnia. Po tym dniu zdobywanie okolicznościowej zawartości oraz skrzynek stanie się już niemożliwe. Warto jednak pamiętać, że lootboxy, które zdobyliśmy wcześniej, pozostaną w naszym ekwipunku do momentu ich otwarcia.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsza porażka REC w drugim sezonie Ultraligi. Wisła Płock nadal z problemami

Dziś rozpoczął się kolejny, bo już piąty tydzień Ultraligi. Nie obyło się bez niespodzianek – Rogue Esports Club zaliczył pierwszą porażkę w tym sezon...