fot. ESL/Helena Kristiansson

NRG zgarnia przepustkę na ESL One New York

Coraz mniej niewiadomych zawiera lista uczestników ESL One New York 2019. Dziś do grona drużyn pewnych występu w USA dołączyło bowiem NRG Esports, które otrzymało z rąk organizatorów bezpośrednie zaproszenie.

Międzynarodowy skład dziś udanie rozpoczął amerykańskiego Minora przed StarLadder Major Berlin 2019, meldując się już w jego fazie pucharowej. Kilka dni temu NRG dotarło natomiast do półfinału BLAST Pro Series Los Angeles 2019, w którym uległo FaZe Clanowi z Filipem „NEO” Kubskim w składzie. Występujący na co dzień za oceanem zespół niedawno zagrał także w ćwierćfinale ESL One Cologne 2019, a wszystkie wymienione wyżej sukcesy osiągnął pod dowództwem Petera „stanislawa” Jarguza. Kanadyjczyk przed kilkoma tygodniami zastąpił w drużynie swojego rodaka, Damiana „dapsa” Steele’a.

Lista uczestników ESL One New York 2019 obecnie prezentuje się następująco:

 Astralis ENCE eUnited
G2 Esports NRG Esports Team Liquid

Dwa ostatnie wolne miejsca zajmą kolejne zaproszone formacje. ESL One New York w tym roku odbędzie się między 26 a 29 września. W puli nagród wydarzenia znajdzie się 200 tysięcy dolarów. Play-offy imprezy rozegrane zostaną w prestiżowym Barclays Center.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Polski klasyk dla Illuminar! delord i spółka ogrywają devils.one w Ultralidze

To było spotkanie, na które czekało wielu z nas. Tym razem to Illuminar Gaming wyszło zwycięsko z konfrontacji, którą śmiało nazwać można polskim klas...