STS
sOAZ Misfits, LEC 2019
fot. Riot Games

Nieoficjalnie: Akademia Misfits zastąpi główny skład w LEC?

Mimo że za nami dopiero cztery z dziewięciu tygodni rozgrywek w ramach League of Legends European Championship, to najwidoczniej już teraz jedna z formacji planuje spore zmiany w swoim składzie. Według niepotwierdzonych rewelacji ujawnionych przez serwis Esports Heaven Misfits Gaming ma podjąć bardzo drastyczne kroki, które zaowocują zmianą całego dotychczasowego składu, w którym występuje m.in. Fabian „Febiven” Diepstraten.

Esports Heaven powołuje się na „wiarygodne źródło”, które z kolei twierdzi, że dotychczasowy skład Królików zostanie odsunięty od LEC, a organizacja postawi na swój zespół-akademię, która ma pomóc formacji wyjść z obecnego kryzysu. Przypomnijmy, że po czterech tygodniach Misfits znajduje się na przedostatniej pozycji, posiadając na swoim koncie zaledwie dwa zwycięstwa i aż sześć porażek. Ratunkiem ma być właśnie akademia, Misfits Premier, która ma za sobą zwycięstwo wiosennej odsłony European Masters, a także posiada w swoim składzie graczy z dawnego EU LCS, co ma pomóc jej w szybkim wejściu na najwyższy poziom.

To jednak nie wszystko, bo oliwy do ognia dolała wczorajsza transmisja byłego zawodnika Echo Fox, Lee „Rusha” Yoon-jae’a, podczas której przypadkowo wyjawił, że dotychczasowy wspierający Misfits, Kang „GorillA” Beom-hyun, wraca do Korei, co jednoznacznie wskazywałoby na to, że w szeregach Misfits dojdzie do zmian. Mimo wszystko na ten moment zarówno zawodnicy, jak i przedstawiciele organizacji nie zdementowali ani też nie potwierdzili powyższych doniesień.

Tak prezentuje się dotychczasowym skład Misfits, który w przypadku potwierdzenia plotek zostanie przeniesiony na rezerwę:

Paul „sOAZ” Boyer
Nubar „Maxlore” Sarafian
Fabian „Febiven” Diepstraten
Steven „Hans Sama” Liv
Kang „GorillA” Beom-hyun
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

(Nie)lubiany Mirage – historia i ciekawostki

Mirage, podobnie jak wiele innych map, ma bardzo długą historię. Rozgrywki na jego pierwszych wersjach toczyły się już lata temu podczas zmagań w CS-a...