Immortals Gaming Club ogłosiło nawiązanie współpracy z amerykańskim producentem obuwia sportowego, firmą K-Swiss. Obie strony połączą siły w celu projektowania oraz wypuszczania na rynek dedykowanych modeli butów.

Na pierwszy ogień poszła limitowana seria ONE-TAP, która została stworzona z myślą o profesjonalnej drużynie CS:GO pod skrzydłami IGC – MIBR. Ilość par obuwia z logo brazylijskiej formacji jest ograniczona, a cena za jeden komplet wynosi 125 dolarów. Producent zachęca wszystkich nabywców do przekazywania swoich uwag na temat linii, które zostaną wykorzystane przy jej ostatecznej wersji. Ta z kolei ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku.

To jednak nie wszystko – w grudniu tego roku do asortymentu firmy zawita specjalna wersja K-Swiss Kompass, na której rzecz jasna pojawią się elementy związane z organizacją Noaha Whinstona. Jej sugerowana cena ma wynieść 110 dolarów. Na początku przyszłego roku powstanie zaś kompletnie nowy model butów, które mają spełniać wymagania graczy. W tym celu projektanci K-Swiss udadzą się do Los Angeles, gdzie znajduje się siedziba Immortals, aby uzyskać niezbędne informacje od samych zainteresowanych.

Jak wszyscy sportowcy, zawodnicy esportowi również szukają wszelkich sposobów, które mogą przynosić im korzyść w pojedynku z przeciwnikiem. Poprzez noszenie specjalnie zaprojektowanych butów stworzonych przy współpracy z naszymi graczami, wiedzą oni, że mają natychmiastową przewagę – zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym – przekazał Whinston w komunikacie prasowym.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć butów ONE-TAP: