fot. Riot Games

Rekkles na ławce, zmiana całego składu w Misfits. Spore roszady przed piątym tygodniem LEC

Plotki potwierdzone! Misfits Gaming zdecydowało się na zmianę całego swojego składu przed piątym tygodniem League of Legends Championship. Już kilkanaście godzin temu w sieci pojawiły się pierwsze przecieki na temat tego ruchu, natomiast wkrótce oficjalny twitter LEC potwierdził tę informację. Sporym zaskoczeniem jest także rotacja w Fnatic. Do głównego składu w miejsce samego Martina „Rekklesa” Larssona dołączy Felix „MagiFelix” Boström.

Zmiana w składzie wicemistrzów świata jest o tyle ciekawa, że dotychczasowy gracz akademii Fnatic jest midlanerem, natomiast, jak wszyscy wiemy, Rekkles gra na dolnej alejce. Z tego powodu to Tim „Nemesis” Lipovsek wyjdzie w ten weekend na berlińską scenę jako botlaner. Roszada ta wydaje się dosyć zaskakująca, gdyż ekipa szwedzkiego marksmana prezentowała bardzo solidną Ligę Legend i po czwartej kolejce dzieli fotel lidera z G2 Esports. Być może wpływ na decyzję miała ostatnia porażka ze Splyce, przez którą Marcin „Jankos” Jankowski i spółka dogonili swoich rywali w tabeli.

Obecny skład Fnatic prezentuje się następująco:

Gabriel „Bwipo” Rau
Mads „Broxah” Brock-Pedersen
Felix „MagiFelix” Boström
Tim „Nemesis” Lipovsek
Zdravets „Hylissang” Iliev Galabov

Na zmiany w Misfits Gaming zanosiło się natomiast nieco bardziej, gdyż Króliki od samego początku tego roku nie prezentowały najlepszej formy. Brak awansu do play-offów LEC 2019 Spring na pewno nie zadowolił włodarzy organizacji, jednakże ci postanowili dać jeszcze szansę staremu składowi. Po niezbyt dobrych występach na przestrzeni pierwszych kolejek sezonu letniego w piątym tygodniu będziemy mogli obserwować graczy akademii, którzy do tej pory całkiem nieźle radzili sobie w lidze francuskiej.

Misfits w tej kolejce będzie reprezentowała poniższa piątka: 

Danny „Dan Dan” Le Comte
Thomas „Kirei” Yuen
Adam „LIDER” Ilyasov
Matúš „Neon” Jakubčík
Aleksi „H1IVA” Kaikkonen

Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

 

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Finalista Fortnite World Cup zasila szeregi devils.one

Choć pod skrzydłami devils.one od pewnego czasu nie oglądamy zawodników reprezentujących dywizję CS:GO, tak włodarze organizacji nie przejmują się szc...