Woolite Rogue, LEC 2019 Summer Split
fot. Riot Games

Woolite wraca do głównego składu Rogue!

Tydzień temu dotarła do nas informacja o tym, że dotychczasowy marksman Rogue, Paweł „Woolite” Pruski, zostaje przesunięty na rezerwę, a jego miejsce w składzie zajmie Martin „HeaQ” Kordmaa. Mimo obawy wielu kibiców znad Wisły okazało się to tylko chwilową zamianą, bo przed momentem organizacja poinformowała, że Woolite powraca do gry i zagra dziś w meczu przeciw Fnatic.

W minionym tygodniu Woolite musiał ustąpić i oddać swój fotel HeaQowi, z którym polski marksman wciąż rywalizuje o posadę w głównym składzie Rogue. Niestety ostatnie mecze w wykonaniu Pruskiego nie były najlepsze, stąd też organizacja postanowiła dać szansę HeaQowi, co okazało się nie tak złą decyzją, bo pomimo klęski z Schalke, gracze Rogue zdołali się zrehabilitować i sprawili nam małą niespodziankę, wygrywając z Origen na koniec czwartej kolejki.

Dziś jednak ponownie szansę otrzymał Woolite, którego zobaczymy już o godzinie 21:00, kiedy wspólnie z resztą Łotrzyków podejmie wicemistrzów świata z 2018 roku, Fnatic. Na korzyść Rogue świadczyć może fakt, że ekipa Tima „Nemesisa” Lipovšeka wystąpi dziś w bardzo zmodyfikowanym składzie, a to może wpłynąć na styl gry Fnatic, co z pewnością wykorzystają gracze Rogue. To jednak nie wszystkie zmiany, jakie w tym tygodniu może wprowadzić Rogue, bo razem z wyjściową piątką w Berlinie pojawi się Finn „Finn” Wiestål, który będzie pełnić funkcję zmiennika i niewykluczone, że zobaczymy go już jutro w meczu z Misfits Gaming. 

Tak prezentuje się skład Rogue na piąty tydzień LEC:

Kim „Profit” Jun-hyung
Kacper „Inspired” Słoma
Emil „Larssen” Larsson
Paweł „Woolite” Pruski
Oskar „Vander” Bogdan
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już w najbliższy weekend Cracow Game Days 2019

Od 19 do 21 lipca w Krakowie znowu zapanuje szał elektronicznej rozrywki. To właśnie wtedy odbędzie się bowiem organizowana przez agencję CFA trzecia...