fot. DreamHack/Adela Sznajder

MODDII definitywnie rozstaje się z Heroic

Na początku roku Andreas „MODDII” Fridh został odsunięty od wyjściowego składu Heroic, a następnie słuch o nim zaginął. Teraz Szwed wraca jednak do akcji, bo jego umowa z dotychczasowym pracodawcą straciła ważność.

MODDII to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników wciąż aktywnych na skandynawskiej scenie CS:GO. W trakcie swojej długiej kariery reprezentował on już barwy między innymi Fnatic czy SK Gaming – pod banderą drugiej z wymienionych organizacji zdołał wystąpić nawet na pierwszym Majorze CS:GO. Od tej pory 29-latek nie wziął już jednak udziału w żadnej imprezie najwyższej rangi, często mając problemy z awansem nawet na Minora. To właśnie po klęsce w cyklu kwalifikacyjnym do Intel Extreme Masters Katowice 2019 Fridh wylądował na ławce rezerwowych Heroic, choć wcześniej razem z kompanami wygrał między innymi Games Clash Masters 2018, a także zagrał na finałach ESL Pro League Season 7 czy DreamHack Masters Stockholm 2018.

– Po spędzeniu sześciu miesięcy na ławce rezerwowych jestem zmotywowany tak, jak nigdy dotąd. Brakowało mi gry drużynowej i nie mogę się doczekać, by znów ją rozpocząć. Przede mną wciąż kilka dobrych lat, więc nie wahajcie się skontaktować się ze mną z każdą możliwą ofertą – napisał na jednym z portali społecznościowych Szwed.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwszy Beta Pass w Teamfight Tactics dobiega końca

Teamfight Tactics w ostatnim czasie zyskało solidną rzeszę fanów. Zaledwie dwa dni temu pisaliśmy o wprowadzeniu znaczących zmian i kolejki rankingowe...