fot. Riot Games

Po wielu zwrotach akcji Misfits pokonuje Rogue w LEC

Rewanż za European Masters przebiegł po myśli Misfits Gaming! Skład, który zadebiutował w League of Legends European Championship wczoraj, dzisiaj odniósł swoje pierwsze zwycięstwo. Po fascynujacym spotkaniu pełnym wielu zwrotów akcji Króliki pokonały Rogue.

Rogue 0:1 Misfits Gaming
Profit Dan Dan
Inspired Kirei
Larssen LIDER
Woolite Neon
Vander H1IVA

Na samym początku rozgrywki Rogue pokonało Oceanicznego Smoka, jednakże kosztem życia Oskara „Vandera” Bogdana. Dzięki walkom na dolnej alejce Jax Królików zgarnął dwa zabójstwa, przez co wydawał się niesamowicie mocny. Mimo wszystko wraz z pomocą Herolda to Paweł „Woolite” Pruski oraz jego wspierający zrównali z ziemią pierwszą strukturę rywala. Kacper „Inspired” Słoma i spółka byli w stanie wyłapać kilku rywali, dzięki czemu wyrównali stan finansów.

Ogromną przewagą Misfits Gaming były dwa Ogniste Smoki, które gwarantowały Królikom sporo dodatkowych obrażeń. Wydawało się, że niesamowicie szybkie wyeliminowanie Qiyany pozwoli Rogue na pokonanie Nashora, jednakże fenomenalna dyspozycja Danny’ego „Dan Dana” Le Comte uratowała jego ekipę. Dzięki zgarnięciu fioletowego wzmocnienia Holender i spółka byli w stanie zniszczyć górny inhibitor Rogue. Można było odnieść wrażenie, że ostateczny teamfight na dolnej alejce zakończy spotkanie na korzyść Misfits, jednakże fatalny błąd Jaxa pozwolił ekipie z Polakami w składzie na powrót do gry i pokonanie Nashora. Dobre teleportacje ze strony Królików zaowocowały trzema zabójstwami i ostatecznie Woolite i spółka musieli poczuć gorycz porażki.

Już za chwilę na scenę wyjdą zawodnicy Origen oraz Teamu Vitality. Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

HellRaisers jednak wystąpi na Majorze dzięki luce w przepisach

Bardzo długo nie było jasne czy HellRaisers w ogóle wystąpi na Majorze. Dopiero dziś oficjalnie potwierdzono, że podopieczni ukraińskiej organizacji o...