fot. Riot Games

Niesamowita dyspozycja Jiizuke! Vitality ogrywa Origen w LEC

Czwarty tydzień letniego splitu League of Legends European Championship 2019 w wykonaniu Teamu Vitality był bardzo dobry. Wczoraj ekipa Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego musiała pogodzić się z porażką z FC Schalke 04, ale dzisiaj wróciła na odpowiednie tory. Pszczoły po bardzo emocjonującym starciu pokonały Origen i zrównały się w tabeli z Rogue.

Origen 0:1 Team Vitality
Alphari Cabochard
Kold Mowgli
Nukeduck Jiizuke
Patrik Attila
Mithy Jactroll

Pierwsza krew powędrowała na konto Patrika „Patrika” Jiru, który po teleportacji na górną alejkę unicestwił przeciwnego toplanera. Team Vitality za to w początkowej fazie rozgrywki był w stanie zgarnąć Herolda oraz dwa smoki. Pierwsze wieże również zostały zniszczone przez Pszczoły, co zaowocowało przewagą w wysokości ponad tysiąca sztuk złota. Kiedy wydawało się, że Jactroll i spółka będą w stanie powiększyć różnicę w złocie poprzez dobrą walkę na dolnej alejce, Origen zdołało skontrować i wyjść z tej potyczki zwycięsko.

Mimo wszystko Vitality było w stanie łatwo zgarnąć Barona i wysforować się na czoło wyścigu po wygraną. Kolejne teamfighty były niesamowicie wyrównane, a szczególnie dobrze prezentował się w nich Daniele „Jiizuke” di Mauro. Ostatecznie Pszczoły zdołały perfekcyjnie zainicjować ostateczną potyczkę wokół Nashora i po unicestwieniu kilku rywali zakończyły rozgrywkę na swoją korzyść.

Już za moment będziemy mogli oglądać zawodników Fnatic oraz SK Gaming. Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Powtórki z Katowic nie będzie! mousesports weźmie udział w StarLadder Major Berlin 2019

Po klęsce podczas styczniowego Minora mousesports zdecydowało się na rekonstrukcję swojej dywizji CS:GO, angażując przy jej okazji aż trzech nowych gr...