Jankos, G2, LEC 2019 Summer W4
fot. Riot Games

Absolutna dominacja Jankosa! G2 triumfuje nad Splyce

Cóż za niesamowity mecz w wykonaniu Marcina „Jankosa” Jankowskiego! Polak całkowicie zdominował swoich rywali we wczesnej fazie gry i poprowadził G2 Esports do dziewiątego zwycięstwa w tym sezonie League of Legends European Championship.

G2 Esports 1:0 Splyce
Wunder Vizicsacsi
Jankos Xerxe
Caps Humanoid
Perkz Kobbe
Mikyx Norskeren

First Blood King znowu pokazał, że ten pseudonim mu się po prostu należy. Tym razem z powodzeniem zaatakował środkową aleję i unicestwił Marka „Humanoida” Brazdę. Polski dżungler cały czas kręcił się wokół dolnej części mapy i kilka minut później zgarnął kolejne dwa zabójstwa. Po kwadransie rozgrywki G2 zrównało z ziemią dwie zewnętrzne wieże rywala i wypracowało sobie przewagę na poziomie trzech tysięcy sztuk złota.

Mimo tego, że mistrzowie Mid-Season Invitational dawali się wyłapywać, byli w stanie zbudować wizję wokół Nashora i z łatwością go pokonać. Wraz z fioletowym wzmocnieniem ekipa Jankosa bez problemów zniszczyła górny inhibitor. Fenomenalna dyspozycja Lukasa „Perkza” Perkovicia na dolnej alejce pozwoliła jego formacji na zakończenie rozgrywki. Dzięki temu G2 nadal znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli LEC.

Było to ostatnie z dzisiejszych spotkań. Wszystkie szczegółowe informacje na temat League of Legends European Championship 2019 Summer znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

LEC: Fnatic deklasuje SK. Wspaniały występ Broxaha

W ostatnich dwóch spotkaniach Fnatic nie zaprezentowało się zbyt dobrze, a dwie porażki w League of Legends European Championship na pewno były rozcza...