STS
fot. Illuminar Gaming

Illuminar jednym z uczestników LOOT.BET/CS Season 3

Wcześniej pisaliśmy o meczu Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego i jego Youngsters, którzy zaczynają dziś walkę o awans na LOOT.BET/CS Season 3. Dopiero teraz jednak organizatorzy oficjalnie potwierdzili istnienie tych rozgrywek, prezentując jednocześnie listę zaproszonych przez siebie drużyn. Na tej znalazło się miejsce m.in. dla graczy Illuminar Gaming, którzy od momentu dołączenia do obecnej organizacji nie doznali […]

Wcześniej pisaliśmy o meczu Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego i jego Youngsters, którzy zaczynają dziś walkę o awans na LOOT.BET/CS Season 3. Dopiero teraz jednak organizatorzy oficjalnie potwierdzili istnienie tych rozgrywek, prezentując jednocześnie listę zaproszonych przez siebie drużyn.

Na tej znalazło się miejsce m.in. dla graczy Illuminar Gaming, którzy od momentu dołączenia do obecnej organizacji nie doznali jeszcze goryczy porażki. A w tym czasie mierzyli się przecież z Aristocracy, Chaos Esports Club i Nordavind. Zresztą także i podczas trzeciej edycji LOOT.BET/CS ich rywalami będą całkiem niezłe formacje – mowa tutaj chociażby o Teamie LDLC, DreamEaters czy też Winstrike Teamie. W sumie zaproszenia otrzymało osiem zespołów, niemniej bezpośrednie przepustki nadal czekają jeszcze na sześć kolejnych ekip. Dwa miejsca zajmą natomiast formacje wyłonione poprzez wspomniane we wstępie eliminacje.

Na ten moment zaproszone zostały następujące drużyny:

ALTERNATE aTTaX DreamEaters HAVU Gaming Illuminar Gaming
Team LDLC OFFSET Esports Unique Team Winstrike Team

Zmagania toczyć się będą z zastosowaniem systemu szwajcarskiego z meczami rozgrywanymi w formacie BO3. Czołowa ósemka dostanie się do play-offów, gdzie użyta dostanie drabinka podwójnej eliminacji. Wielki finał LOOT.BET/CS Season 3 zaplanowano na 22 sierpnia.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

MaPet Show: Nic się nie dzieje, proszę się rozejść!

Pamiętacie czasy, gdy Fnatic budziło powszechny postrach i każdy, kto miał mierzyć się ze Szwedami, jeszcze przed meczem odwiedzał lokalny kościół, by...