fot. ESL/Viola Schuldner

Youngsters wraca do gry. pasha i spółka zaczynają walkę o LOOT.BET/CS Season 3

Brakowało wam Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego? Nie macie się co martwić, bo już dziś sformowane przez weterana międzynarodowych aren Youngsters rozpocznie walkę o awans na LOOT.BET/CS Season 3, czyli online’owe rozgrywki, w których jeszcze do niedawna udział brały m.in. Windigo Gaming oraz NoChance.

Youngsters vs SJ Gaming
12:55 (BO3)

W zespole pashy, jak to w miksie, doszło do przetasowań personalnych, w wyniku których dołączyli do niego znajdujący się obecnie na ławce rezerwowych Virtus.pro Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty czy też znany z Izako Boars Karol „tecek” Kapczyński. Teraz pora na test, którym będzie dzisiejszy pojedynek z fińskim SJ Gaming, czyli zespołem, który ostatnimi czasy nie zachwyca formą. Dość powiedzieć, że Mikko „xartE” Välimaa i spółka w minionych tygodniach okazywali się słabsi chociażby od Turkey5 czy… FPL-CTalents2. W tych okolicznościach wydaje się, że Youngsters ma spore szanse na zwycięstwo, a nawet jeżeli jednak go nie osiągnie, to nadal będzie mieć szanse na awans na LOOT.BET/CS, niemniej już poprzez drabinkę przegranych.

Transmisja z meczu Youngsters i SJ Gaming wraz z angielskim komentarzem dostępna będzie na kanale UCC League na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
iNcontroL

Nie żyje Geoffrey "iNcontroL" Robinson

W wieku 33 lat zmarł Geoffrey "iNcontroL" Robinson – zawodnik, komentator, analityk i weteran międzynarodowej sceny StarCraft. Jak podano za pośrednic...