byali virtus.pro
fot. ESL/Bart Oerbekke

adwokacik słabszy od Ambush. Eliminacje do Games Clash Masters bez drużyn z Polski

Niestety podczas nadchodzących zamkniętych eliminacji do Games Clash Masters 2019 nie zobaczymy ani jednej drużyny z Polski. Jako ostatni szanse na awans zachował adwokacik, ale w finale drugich otwartych eliminacji musiał on uznać wyższość Duńczyków z Ambush Esport.

Pierwotnie rywalem Pawła „byaliego” Bielińskiego mieli być zawodnicy niemieckiego Legends, ale ci po krótkim śledztwie zostali zdyskwalifikowani za cheatowanie. Ostatecznie więc rodzimy miks miał zmierzyć się z Ambush, które wcześniej gładko poradziło sobie z innym polskim zespołem, Together Esports. W meczu z adwokacikiem jednak już tak łatwo nie było, bo gracze znad Wisły postawili swoim rywalom trudne warunki i już na Trainie do samego końca walczyli o zwycięstwo. Niemniej tam górą była duńska ekipa, która wygrała 16:13, i dopiero na Inferno Polacy zdołali odpowiedzieć. I to jak odpowiedzieć – rozgromili oni bowiem oponentów aż 16:4 i mogli z optymizmem patrzeć w przyszłość. Niestety Ambush było równie bezlitosne na Overpassie, gdzie bez większych problemów zatriumfowało 16:6 i tym samym to właśnie ta drużyna uzupełni listę uczestników zamkniętych eliminacji.

Grupy zamkniętego turnieju eliminacyjnego prezentują się następująco:

Grupa A Grupa B
Copenhagen Flames ALTERNATE aTTaX
Epsilon Esports Ambush Esport
Movistar Riders Team Ancient
Sprout Tricked Esport

Zamknięte eliminacje do Games Clash Masters 2019 rozegrane zostaną między 26 a 28 lipca. W ich ramach do zdobycia będzie jedno miejsce na zaplanowanych na wrzesień finałach GCM w Gdyni.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dwaj gracze na ławce Sharks. Zespół zamierza przenieść się do Ameryki Północnej

Dzień po pożegnaniu z amerykańskim Minorem w szeregach Sharks Esports doszło do prawdziwego trzęsienia ziemi. Na ławce rezerwowych wylądowało bowiem a...