fot. Natus Vincere

Na`Vi w końcu wygrywa. Rainbow Six Pro League zapada w sen letni

A jednak – gracze Natus Vincere przystąpią do przerwy wakacyjnej z dodatnim bilansem spotkań. Ekipa Szymona „Savesa” Kamieniaka wczoraj przełamała bowiem serię porażek i w końcu sięgnęła po trzy punkty, pokonując Chaos Esports Club.

Spotkanie od samego początku toczyło się pod dyktando Polaka i jego kolegów, którzy na mapie Kafe Dostoyevsky przeważali zarówno w obronie, jak i w ataku. Szwedzi z Chaos byli natomiast bezsilni i jedyne, na co było ich stać, to po dwa punkty zdobyte w każdej z połów. To jednak było za mało, by myśleć o korzystnym wyniku, wobec czego skandynawska piątka poległa z Na`Vi 4:7. Z niepowodzenia swoich sąsiadów z tabeli skorzystało natomiast G2 Esports, które gładko rozprawiło się z PENTĄ i dzięki temu zwycięstwu awansowało o jedną pozycję. Była to zresztą jedyna zmiana w tabeli, jaka miała miejsce po siódmej serii starć.

Komplet wyników siódmej kolejki oraz obecny układ tabeli prezentują się następująco:

# Drużyna Bilans
1. Team Empire 5 – 2 – 0
2. Looking For Org 5 – 1 – 1
3. Team Vitality 4 – 1 – 2
4. Natus Vincere 4 – 0 – 3
5. G2 Esports 3 – 1 – 3
6. Chaos Esports Club 2 – 1 – 4
7. PENTA 1 – 1 – 5
8. GiFu eSports 0 – 1 – 6
22 lipca
Na`Vi 7:4 Chaos
G2 7:2 PENTA
GiFu 4:7 Vitality
LFO 6:6 Empire
Legenda:
 Awans na lanowe finały
 Zaproszenie do Pro League Season 11
 Spadek do turnieju barażowego

Teraz przed zawodnikami Rainbow Six: Siege Pro League Season 10 przerwa letnia. Rozgrywki powrócą dopiero 16 września – wtedy też Natus Vincere podejmie Team Vitality, z którym w pierwszej połowie sezonu poległo 3:7. Przypomnijmy, że cała liga potrwa w sumie do 7 października i za jej pośrednictwem będzie można wywalczyć dwa miejsca na lanowych finałach w Tokoname.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Już dziś Youngsters może awansować do LOOT.BET/CS Season 3

Od zwycięstwa swoją przygodę z eliminacjami do LOOT.BET/CS Season 3 zaczęło Youngsters. Oznacza to, że miks Jarosława "pashyBicepsa" Jarząbkowskiego p...