fot. StarLadder

Spirit i Syman uzupełniają grono uczestników play-offów Minora CIS

Wczorajsze problemy Teamu Spirit to już historia. Dziś jeden z głównych faworytów Minora regionu CIS odrobił lekcje i zagrał o niebo lepiej, niż miało to miejsce ubiegłego wieczoru. W ślady rosyjsko-ukraińskiej piątki poszło Syman Gaming, które także zamazało plamę po środowej porażce i finalnie, podobnie jak wspomniane Spirit, zameldowało się w play-offach imprezy poprzedzającej Majora.

W czterech dzisiejszych pojedynkach ekip ze Wspólnoty Niepodległych Narodów tylko raz oglądaliśmy pełną, trzymapową serię. Pozostałe gry kończyły się po dwóch lokacjach, co jedynie świadczyło o ich niekoniecznie porywających scenariuszach. Choć nie była to wcale reguła, wszakże naprawdę wyrównane starcie stoczyli przedstawiciele Syman oraz Unique Team. Na inaugurującym zmagania Duście 2 do wyłonienia zwycięzcy potrzebne było 29 rund, z kolei na Trainie o wszystkim zadecydowała dogrywka. Znacznie mniej problemów miało za to Spirit, które po kontroli na obu mapach wyrzuciło poza burtę turnieju Nemigę Gaming.

Po krótkim odpoczynku dla wygranych przyszedł czas na decydujące o awansie pojedynki. Zdecydowanie łatwiejsza przeprawa spotkała Victora „somedieyounga” Orudzheva i kolegów, którzy po mniej więcej dwóch godzinach gry załatwili sprawę i przypieczętowali promocję do fazy pucharowej. Ta sama sztuka po nieco bardziej wymagającej rozgrywce udała się graczom Syman. Ci najpierw musieli przełknąć gorzką pigułkę, gdy Gambit Youngsters rozbiło ich na Overpassie w stosunku 16:5. Kolejne dwie areny zmagań były jednak dominacją podopiecznych Asseta „Solaara” Sembieva, którzy łącznie do końca batalii oddali przeciwnikom zaledwie pięć oczek i tym samym zamknęli stawkę półfinalistów imprezy w Berlinie.

Komplet dzisiejszych wyników:

25 lipca

Mecz przegranych grupy A

16:00 Syman Gaming 2:0 Unique Team
Dust2 16:13
Train 19:17

Mecz przegranych grupy B

16:00 Team Spirit 2:0 Nemiga Gaming
Nuke 16:11
Mirage 16:10

Decydujący mecz grupy A

19:00 Gambit Youngsters 1:2 Syman Gaming
Overpass 16:5
Mirage 3:16
Dust2 2:16

Decydujący mecz grupy B

19:00 Warthox Esport 0:2 Team Spirit
Vertigo 13:16
Dust2 8:16

Już jutro rozpoczną się zmagania w fazie play-off, w trakcie których obowiązywać będzie drabinka podwójnej eliminacji. Po wszystkie informacje na temat Minora CIS zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

DETONA rozstaje się z jednym z graczy przed startem kolejnego sezonu ESL Pro League

DETONA Gaming bez wątpienia może zaliczyć swój debiutancki sezon w ESL Pro League do udanych. Formacja z Brazylii okazała się wszak najlepsza w swojej...