fot. ESL/Bart Oerbekke

Rusza ostatni pociąg do ESL One New York. Polacy powalczą o udział w GG.BET Invitational

Na liście uczestników ESL One New York 2019 zostało już tylko jedno wolne miejsce. To, podobnie jak wcześniej przy okazji turniejów ESL w Sydney, Kolonii i Chicago, zdobyć będzie można za pośrednictwem online’owych zawodów GG.BET Invitational. Ale najpierw trzeba się na nie dostać, prawda?

Podczas ruszających już dziś eliminacji do gry o awans stanie kilka drużyn z Polski. Nie ma ich jednak zbyt wiele – należy wszak pamiętać, że jesteśmy w trakcie przerwy wakacyjnej i większość zawodników odpoczywa po trudach sezonu, przygotowując się mentalnie przed jesiennymi wyzwaniami. Kto więc jest? O bilet do Nowego Jorku powalczy chociażby Izako Boars, które niedawno potwierdziło transfery Macieja „Luza” Bugaja i Konrada „EXUSA” Jeńczenia. Coś dla siebie znajdą też fani Pompa Teamu – w stawce znalazło się miejsce dla zespołu Black.

Gotowość do rywalizacji wyraził także adwokacik, który od momentu ponownego sformowania w połowie tego miesiąca pojawił się już na kilku imprezach eliminacyjnych, niemniej sukces osiągnął tylko przy okazji Alienware Game Arena. Tak czy inaczej, nie będzie to jedyny warty uwagi miks, który zobaczymy w sobotę. W drabince warto będzie rozglądać się również za ekipą o wdzięcznej nazwie magazyn. Jej członkami są bowiem m.in. Olek „hades” Miskiewicz, Tomek „exhie” Tuszko i Patryk „Chewie” Kudłacz.

Niewykluczone jednak, że w gronie uczestników znajdą się jeszcze inne drużyny z Polski, gdyż zapisywać się można jeszcze do godziny 12:00 pod tym adresem. O 13:00 z kolei ruszają same zmagania – za ich pośrednictwem będzie można wywalczyć jeden slot na GG.BET New York Invitational.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Boombl4: Doskonale rozumiem Fifflarena. Okradziono mnie na 95 tysięcy dolarów

Od kilku dni nie ustają echa niedawnego wywiadu, jaki Robin „Fifflaren” Johansson udzielił Richardowi Lewisowi. Szwed zdradził w nim wiele nieprzyjemn...