fot. ESL/Bart Oerbekke

Youngsters zainauguruje LOOT.BET/CS Season 3 meczem z LDLC

Trwa wakacyjna przerwa przed StarLadder Major Berlin 2019. Na imprezie tej nie zobaczymy jednak żadnej drużyny z Polski, nic więc nie stoi na przeszkodzie, by, zamiast odpoczywać, rozegrały one spotkania w innych rozgrywkach. Na przykład w startującym dziś LOOT.BET/CS Season 3.

Youngsters vs Team LDLC
12:55 (BO3)

W gronie uczestników tych zawodów znajdują się aż cztery rodzime formacje, niemniej dziś zobaczymy w akcji tylko jedną z nich – Youngsters. Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski i spółka udział w zmaganiach zapewnili sobie stosunkowo niedawno na drodze zamkniętych eliminacji, dzięki czemu będą mieli szansę zmierzyć się z teoretycznie lepszymi od siebie ekipami.

Takimi jak Team LDLC – podopieczni belgijskiej organizacji jeszcze w tamtym roku traktowani byli jak członkowie szeroko pojętej czołówki, ale od tego czasu wiele się u nich pozmieniało. Przede wszystkim doszło do prawdziwej kadrowej rewolucji, która jak dotychczas nie dała zbyt wielu owoców. Nie będzie więc wielkim zaskoczeniem, jeżeli za kilka godzin to Polacy opuszczą serwer z kompletem punktów.

A kto właściwie znajdzie się dziś w składzie Youngsters? Oprócz wspomnianego już pashyBicepsa na serwerze mają się również pojawić Karol „tecek” Kapczyński, Filip „tudsoN” Tudev, Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty oraz Hubert „Szejn” Światły.

Mecz Youngsters z Teamem LDLC wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale UCC League na Twitchu.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oto oni – znamy 24 uczestników StarLadder Major Berlin 2019!

Część z nich pewna awansu mogła być na dobrą sprawę od momentu zakończenia Intel Extreme Masters Katowice 2019, inni bilet od Berlina otrzymali natomi...