fot. DreamHack/Alex Maxwell

G2 z zaproszeniem na DreamHack Masters Malmö 2019

Dziś poznaliśmy dziesiątą już ekipę, która na pewno pojawi się na DreamHack Masters Malmö 2019. Chodzi tutaj o G2 Esports, które otrzymało od organizatorów bezpośrednie zaproszenie i nie będzie musiało walczyć o ewentualną przepustkę za pośrednictwem eliminacji.

Ostatnie tygodnie to dla Richarda „shoxa” Papillona i spółki niezwykle udany okres. Francuska formacja prawdopodobnie zapomniała już o rozczarowaniu, jakim był występ na Intel Extreme Masters Katowice 2019, i ostatnio notuje naprawdę dobre wyniki. Warto tutaj wspomnieć o ćwierćfinale DreamHack Masters Dallas 2019 oraz przede wszystkim o drugim miejscu zajętym podczas turnieju finałowego ESL Pro League Season 9. A przecież niedawno gracze znad Sekwany mogli także świętować mistrzostwo Good Game League 2019. Wszyscy jednak zastanawiają się, czy nie jest to tylko chwilowy przebłysk, po którym G2 powróci do przeciętności – udział w zawodach w Malmö będzie jedną z okazji, by udowodnić, że wcale tak nie będzie.

Na ten moment lista uczestników DreamHack Masters Malmö 2019 prezentuje się następująco:

Astralis ENCE Fnatic FURIA Esports
G2 Esports Team Liquid Ninjas in Pyjamas NRG
OpTic Gaming Team Vitality

DreamHack Masters Malmö 2019 odbędzie się między 1 a 6 października. W sumie udział w zawodach weźmie szesnaście drużyn, które powalczą między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 250 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zdaniem Suskiego: Pliki, pliki, pliki – od liczenia mam odciski

W miniony weekend odbyło się z pewnością jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń w historii esportu. W Nowym Jorku, na oczach kilkunastu tysięcy...