Virtus.pro pashaBiceps
fot. StarLadder

Youngsters wraca do gry w LOOT.BET/CS Season 3

W pierwszej kolejce LOOT.BET/CS Season 3 Youngsters jako jedyna polska formacja nie sięgnęło po zwycięstwo. Dziś jednak Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski i spółka mogą wreszcie zapunktować, a wszystko dzięki zaplanowanemu na późne popołudnie spotkaniu z niemieckim ad hoc gaming.

Youngsters vs ad hoc gaming
15:55 (BO3)

O ile Team LDLC okazał się dla Youngsters zbyt mocnym rywalem, tak ad hoc wydaje się przeciwnikiem w sam raz. Tym bardziej że nasi zachodni sąsiedzi kilka dni temu uznali już wyższość innego miksu z Polski, adwokacika i mogą obecnie „pochwalić się” dokładnie takim samym bilansem, jak pasha wraz z kolegami. O ile jednak do pierwszej serii starć można było jeszcze podejść na luzie, tak seria druga to już nie przelewki. Tutaj ewentualna porażka oznaczać będzie wyczerpanie marginesu błędu i nerwówkę do samego końca fazy grupowej. A tego Youngsters będzie chciało zapewne uniknąć i ma spore szanse, by tego dokonać.

Mecz Youngsters z ad hoc gaming wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Tomka „bandita” Borysa na Twitchu.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Sneaky

Jednak C9! Ekipa Sneaky'ego kończy fazę zasadniczą LCS na drugim miejscu kosztem CLG

Jeżeli fani League of Legends Championship Series narzekali na brak emocji podczas pierwszego dnia ostatniej kolejki zmagań, to minionej nocy z pewnoś...