fot. Meet Point/Kamil Nowakowski

AVEZ bez trenera. destru przechodzi do struktur organizacji

Na początku kwietnia tego roku Adam „destru” Gil został zaprezentowany jako koordynator projektu w AVEZ Esport. W praktyce od tego czasu pełnił on głównie funkcję trenera dywizji CS:GO, lecz teraz ma się to zmienić. Organizacja poinformowała bowiem, iż wraz z początkiem sierpnia Gil stał się jej rzecznikiem prasowym oraz dyrektorem ds. rozwoju.

W trakcie swojej krótkiej przygody szkoleniowej destru poprowadził AVEZ na kilku krajowych turniejach lanowych oraz na rozgrywanym w Szwecji Esportal Global Cup. Rezultaty formacji pozostawiały jednak wiele do życzenia, a kolejne roszady personalne nie przynosiły poprawy sytuacji. Obecnie w wyjściowym składzie rodzimej organizacji znajduje się więc tylko trzech zawodników, którzy korzystając z usług zmienników niedawno otarli się o awans na MSI Gaming Arena 2019. Jak w informacji prasowej przyznało AVEZ, drużyna finalizuje obecnie poszukiwania dwóch nowych graczy, a także szuka następcy Gila. Sam destru w najbliższym czasie zajmie się natomiast rozwojem organizacji oraz kontaktem z mediami.

W tej sytuacji skład CS:GO AVEZ Esport obecnie wygląda tak:

  • Patryk „ponczek” Wites
  • Michał „crank” Krystyniak
  • Rafał „sany” Pietrzak
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fortnite

Korzystasz z Fortnite Pocket Manager? Twórcy Fortnite'a ostrzegają: Używajcie wyłącznie oficjalnych aplikacji

Nie tak dawno do sieci trafiła aplikacja o nazwie Fortnite Pocket Manager, która pozwalała na dostęp do swojego konta poprzez telefon komórkowy. Z jed...